Mavi İksir Saç Çıkarıyor mu?İşe Yarıyor mu? Mavi İksir İçeriği Nedir?

admin

Mavi İksir Saç Çıkarıyor mu? ,İşe Yarıyor mu? ,Mavi İksir İçeriği Nedir?, Mavi iksir nasıl kullanılır?, Mavi İksir Nasıl Kullanılır? , Mavi İksiri en Etkili Nasıl Kullanmalı

Son döneminde saç dökülmesi yaşayanların en çok konuştukları losyonların başında mavi iksir gelmekte. Mavi iksir Mardin de bir eczacı tarafından formüle edildiği ve çevresindeki insanlar üstünde deneyip saç çıkardığı iddaa edilmekte. Fakat son dönemde o kadar çok ürün çıktı ki mavi iksir her kozmetik firması neredeyse üretmeye başladı.

Mavi iksir Saç Çıkarıyor mu?

Mavi iksir denilen ürün saç çıkarıyor mu ? Mavi iksir Saç Dökülmesini Durduruyor mu? gibi bir çok soru akla  gelmekte. Saç dökülmeniz varsa psikolojinizi çok iyi anlıyoruz. Bir ihtimal bile olsa denemek isteyebilirsiniz. İnternet üzerinde bazı mavi iksir kullananlar var. Saçlarında artış gözlemlendiğini belirtmekteler. Fakat tabi ki ne kadar güvenilir net bir bilgi yok.

Mavi iksir İşe Yarıyor mu?

Youtube üzerinde bir çok kayıt bulunmakta. Mavi iksir kullanarak saçlarının çıktığı inanılmaz sonuçlar aldıklarını belirtmekteler. sizde youtube üzerindeki videolara bakarsanız ne demek istediğimizi anlarsınız. Fakat günümüzde bu işler tamamen paraya dönmüş durumda. Bir çok ünlü bile 10.000 TL civarına istediğiniz ürünü eline alıp instagram hesabında twitter hesabında ben bu ürünü kullanıyorum gerçekten işe yaradı çok etkili diyebiliyor. Bu nedenle deneyip görmek gerekiyor. Tabi ki orijinal ürünü bulup alarak.

Mavi iksir İçeriği

Mavi iksirin içeriği tam olarak bilinmemekte. Buda akılda soru işaretleri bırakıyor. Özellikle ileriye dönük herhangi bir sağlık sorunu yaşatır mı? dermatolojik olarak ileride herhangi bir sorun olur mu? her cilt için test edildi ve zararsız mı? Bu gibi sorular tamamen muamma. İçeriğinin tamamen bitkisel olduğu söylense de bitkisel ürünlerin bile bazen insanlarda yan etkilere sebep olduğu bilinmekte.

Mavi iksir Nasıl Kullanılır?

Mavi iksir ürününü kullanmak son derece basittir. Öncelikle dermaroller ile kafa derinizde 3-4 tur geçmeniz ve kafa derinizde losyonu emecek ufak deliklerin açılmasını sağlamalısınız. Daha sonrasında kafanıza 4-5 dala damlatarak masaj yaparak yayılmasını sağlayabilirsiniz. Her gün mümkünse sabah akşam kullanılması ile en etkili sonucu alabilirsiniz.


Sitemizde mavi iksir mavi su v.s satışı yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlı girilmiştir.

Yorum yapın