En İyi Dermaroller Markaları ve Tavsiyeler (Kaliteli ve Zararsız)

admin

En İyi Dermaroller Markası, En Kaliteli ve En Başarılı Dermaroller Markaları, ZGTS Dermaroller, Pergusa Dermaroller , Dr. Pen Dermaroller ,Myroller Dermaroller

Yüzünde delikli sivilce izleri bulunan, birtakım cilt sorunlarıyla mücadele eden veya saç dökülmesi sorunu karşısında bir şeyler yapmak isteyen kişiler için dermaroller kullanmak; faydalı bir çözüm yöntemi olacaktır. Dermaroller piyasasında çok fazla titanyum ve sertifikalı ürün bulunmaktadır. Bu ürünler arasından hangisinin en iyi olduğu konusunda insanların aklında birtakım şüpheler vardır. Hangi dermarollerin satın alınması; bir nevi kişinin yaşadığı sorun ve sorunun ciddiyetiyle yakından alakalıdır. 

Dermaroller Nedir? 

Dermaroller; üzerinde oldukça minik iğnecikler bulunan bir silindir olarak bilinmektedir. Cilde mikro kanalların açılması, doku yenilenmesinin uyarılması ve açılan kanalcıklardan deri altına verilmek istenilen etken maddelerin ulaşması adına kullanılmaktadır. Cildin yenilenme hızının artmasının ardından cilt sağlıklı hücreler oluşturmaya başlayacaktır. Elastin üretimi artmaya başlayacaktır. Zaman geçtikçe oldukça canlı bir yeni deri meydana gelecektir. Dermarollerin sistemli olarak uygulanmasının ardından kolajen üretiminde %200’e varan bir artış olacağı bilinmektedir. 

Dermaroller; birçok sorunda kullanılmaktadır. Lekelenme, yaşlanma, çatlaklar, sivilce izleri, çukurlar, yağlanma ve iri gözenekler gibi sorunlar için kullanılması mümkün olmaktadır. Ciltte, vücutta, seyrekleşen saçlı deride, gevşemiş deride ve ellerde kullanılmasına rastlanmaktadır. 

Dermaroller kullanımında öncelikli olarak yüzün antibakteriyel bir temizleyiciyle temizlenmesi gerekmektedir. Dermaroller için dezenfektan araması sayesinde istenilen ürüne ulaşmak mümkündür. Cildin çok iyi temizlenmesi; bu noktada büyük önem taşımaktadır. Çünkü, dermaroller uygulanmasında ciltte binlerce minik kanal açılması gündeme gelmektedir. İğneli silindirin yüzeyde dikey ve yatay olarak gezdirilmesi şarttır. Uygulama esnasında kızarmaya rastlanması mümkündür. Ancak, kanama gibi ciddi sorunların yaşanmaması gerekmektedir. Dermaroller; çok sık seanslarla uygulanmamalıdır. Bunun sebebi, tahriş ve yaraların meydana gelme ihtimalidir. 0.25mm olan tek iğne haricinde diğer iğnelerin her gün kullanılması asla mümkün değildir. 

En İyi Dermaroller Markaları 

Dermaroller markaları arasından seçim yaparken yaşadığınız soruna en uygun olanı tercih etmelisiniz. Bu bağlamda, internetteki dermaroller markalarının özelliklerini tek tek inceleyerek birtakım yargılara varabilirsiniz.  

ZGTS Dermaroller

En kaliteli dermaroller markalarından birisi olarak dikkat çekmektedir. 192 iğneliden tutun da 540 iğneli olanlara kadar birçok farklı ürünün marka içerisinde yer aldığına değinmek gerekir. 0.25, 0.5, 0.75, 1, 1.5, 2, 2.5 mm seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Titanyum olması markanın tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır. ZGTS markasına ait ürünlerin CE ve ROSH kalite belgelerine sahip olduğu bilinmektedir. Buna ek olarak, ürünlerin ZGTS markasına ait kutusunda satışa sunulduğuna değinmek gerekir. Özel saklama kabı ve Türkçe kullama kılavuzu; ürün içerisinde bulunmaktadır. Birçok yerde ürünün ekstra dezenfektan spreyi hediye edilmektedir. 

ZGTS dermarollerin yüz için saç bölgesinde, alın ve yanak gibi açık bölgelerde, göz altı morluklarında, yüzdeki kırışıklıklarda, çene ve boyun bölgelerindeki sarkıklık giderme işlemlerinde kullanılması söz konusu olmaktadır. Vücut için ise doğum sonrası çatlakların tedavisinde ve karın çatlaklarında, göğüs ve dekolte bölgesindeki kırışıklıkların giderilmesinde ve toparlanmasında, güneş lekelerinin temizlenmesinde kullanımı mümkün olmaktadır. 

Pergusa Dermaroller

Dermaroller kullanan kişilerin en çok tercih ettiği markalar arasında Pergusa bulunmaktadır. Orjinal ürünler, benzersiz bir kaliteyle sunulmaktadır. Yüz, vücut ve altın iğneli göz olmak üzere üç farklı model bulunmaktadır. Pergusa Eye Dermaroller; 64 adet ince titanyum gold iğnenin yer aldığı silindir formundaki bir aparat olmasıyla bilinmektedir. Titanyum gold iğneler; çok daha uzun süre boyunca kullanılmaktadır. Kaş bölgesinde ve göz altı ve çevresinde kullanılması söz konusu olmaktadır. 0.25, 0.5, ve 0.75mm olmak üzere istenilen iğne boyunun seçilmesi mümkündür. Pergusa dermaroller titanyum altın 200 iğne; farklı bir ürün olmasıyla dikkat çekmektedir. Yüz, saç ve vücut bölgelerinde kullanılmaktadır. Pergusa Body Dermaroller; titanyum altın özellikli ve 1080 iğneden meydana gelmektedir. Yalnızca vücut uygulamalarında kullanılmaktadır. 

Dr. Pen Dermaroller

Dr. Pen dermaroller; birçok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Ürünün 540 iğneli olanlarından tutun da daha düşük ve yüksek sayıda iğneye sahip olan çeşitleri bulunmaktadır. Dr. Pen ürünlerinin yüz ve vücut için kullanılmasına rastlanmaktadır. 0.25, 0.5, 0.75, 1, 1.5, 2 ve 2.5 mm olmak üzere iğne seçeneklerinin olduğundan bahsetmek gerekir. Dr.Pen kullanan kişilerin yorumlarının genel olarak olumlu olduğunu söylemek mümkündür. Cildi hassas olduğu için yanma etkisiyle karşılaşanlar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, yaklaşık iki seanstan sonra Dr.Pen kullanıcılarının ciltte canlanma ve gözeneklerde küçülme gibi etkilerini gördüklerini söylemek mümkündür. Dr.Pen’in iğne kalitesinin oldukça iyi olduğu birçok kişi tarafından dile getirilmektedir. Scar serum veya collagen serum ile kullanan kişilerin de bir hayli fazla olduğunu vurgulamak gerekir. 

Myroller Dermaroller

En çok kullanılan Dermaroller markaları arasında bulunmaktadır. Çeşitli iğne seçeneklerinin bulunduğuna değinmek gerekir. Myroller markasını kullanan kişilerin bilhassa saç için ürünü satın aldığına ve vitaminlerle destekleyerek kullandıklarına rastlanmaktadır. Buna ek olarak, ürünün ilk kullanımından itibaren kalitesiyle kendisini belli ettiğine birçok kullanıcı yorumunda değinilmektedir. Myroller markasının ürünlerini satın alan kişilerin bilhassa ekonomik açıdan oldukça mutlu olduklarını ifade etmeleri söz konusudur. 

“En İyi Dermaroller Markaları ve Tavsiyeler (Kaliteli ve Zararsız)” üzerine bir yorum

  1. Dermaroller kullanırken minoxidil kullanın çok etkisi oluyor. Dermaroller derinin altına tüm kullandığınız saç ilaçlarını derinin altına nüfus etmesini sağlıyor. Sadece saç için değil tüm vücudunuz için kullanabilirsiniz.

    Yanıtla

Yorum yapın