1. Ana Sayfa
  2. Saç Ekim Merkezleri
  3. Bitlis Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

Bitlis Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

featured

Bitlis’in En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2022 Fiyatları, Bitlis’in En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Bitlis’te En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Bitlis’teSaç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Bitlis Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Bitlis Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Bitlis Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Bitlis Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Bitlis Saç Ekimi Yapan Yerler , Bitlis Saç Ekim Merkezi , Bitlis Saç Ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…Stres, mevsimler arasında yaşana değişmeler, hormon bozuklukları gibi nedenler ile saçlar dökülmektedir. Dökülen saçlar bazen geri çıkmakta bazen ise çıkmamaktadır. Saçların yeniden çıkmaması durumunda saç ekim yöntemlerine başvurulmaktadır. Saç dökülmesi ile uzun yıllar mücadele etmek yerine saç ekimi ile kurtulabilirsiniz.

Saç ekimi, sağlıklı saç köklerine sahip olan saçların daha az saç bulunan bölgeye nakil edilmesi olarak tanımlanmaktadır. Saç ekim operasyonu 4 ile 8 saat arasında değişmektedir. Operasyondan önce ne kadar greft ekimi yapılacağı belirlenmektedir. Bir yıl sonra saçların yaklaşık %90’nı çıkmış olmaktadır. Aslında saç ekimi bir süreçtir. Bir yıllık sürenin sonunda doğal bir saç görünümüne sahip olunmaktadır.

Gelişen teknoloji ile saç ekim yöntemleri de gelişmektedir ve çok başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Saç ekiminin uygun fiyat aralığına çekilebilir olması ile daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Saç ekiminde başarılı sonuçlar alınması alanında uzman kişiler tarafından yapılmasına bağlıdır. Bitlis bölgesinde yüksek kaliteli ve güvenilir bir şekilde yapılmasına imkan sağlamaktadır.

Bitlis’in coğrafi konumuna baktığımız zaman Gaziantep, Diyarbakır ve Hatay yakın olan illerimizdir. Saç ekimi yaptırmak isteyen kişiler bu illerde bulunan merkezlerden birini tercih edebilir. Gaziantep’ de Saç Ekim Plus yüksek kalitede hizmet veren bir merkezdir. Ahmet Tektaş Hair Clinic saç ekiminde başarılı bir merkez olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu merkezler ile birlikte Amed Hair’ de Bitlislilere hizmet vermektedir.

En İyi En Başarılı Bitlis Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

█ Saç Ekim Plus Gaziantep

Profesyonel bir saç ekim merkezi olan Saç Ekim Plus Opr. Dr. Recep Anlatıcı öncülüğünde kurulmuştur. Saç ekiminde son teknoloji olan FUE yöntemi kullanılmaktadır. FUE yöntemi ile doğal görünümlü saçlara sahip olma konusunda oldukça iddialı bir konumda bulunmaktadırlar. Saç ekimi yapıldıktan öncesi ve sonrasında her bir aşamaya özen göstererek istediğiniz saçlara sahip olabilmeniz için hizmet vermektedirler.

Söz konusu Saç Ekim Plus olduğunda uluslararası kalite standartlara sahip hizmet verildiği akla gelmektedir. Çünkü başarılı ve güvenilir bir saç ekim merkezi profesyonel bir çalışmayı tüm Gaziantep ile buluşturmaktadır. Alanında uzman kişilerden oluşan saç ekim ekibi ve son teknolojik yöntemleri ile ilgiyi üzerinde toplamaktadır. Saç ekim dışında kaş ekimi de yapılmaktadır. Sunulan hizmetlerden biride çeşitli açılardan çektiğiniz fotoğrafları gönderirseniz ekip üyeleri inceleyerek saç ekimi konusunda sizleri bilgilendirmektedir. Saç ekimi yapılacak bölgenin büyüklüğüne göre fiyatlar 3.000 ile 7.000 TL arasında fiyat seçenekleri arasında hayal ettiğiniz saçlara sahip olmanız mümkün olmaktadır.

Saç Ekim Plus İletişim Bilgileri:
Adres: SANKO Hastanesi-İncilipınar Mahallesi Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:45 27090, Şehitkamil/Gaziantep
Telefon : 0554 571 91 22


█ Ahmet Tektaş Hair Clinic Hatay

Tek bir klinik ile kurulan Ahmet Tektaş Hair Clinic ’in her geçen gün şube sayısı artmaktadır. Saç ekimi konusunda verdikleri profesyonel hizmet söz konusu olduğunda kaliteli ve güvenilir bir yer olduğu akla gelmektedir. Etkili bir saç ekim yöntemi olan FUE yöntemi ile yapılmaktadır. FUE saç ekimi, safir FUE saç ekimi, DHI saç ekimi, altın uçlu saç ekimi ve tıraşsız saç ekimi olmak üzere dört farklı seçenek sunmaktadırlar. Sunmuş oldukları her bir seçeneği başarılı bir şekilde uygulayarak saç ekiminde son derece iddialı bir konumda yer almaktadır.

Saç ekimi dışında sakal ekimi, bıyık ekimi, kaş ekimi de yapılmaktadır. Asıl uzmanlık alanları saç ekimidir. En iyi şartlarda hizmet verebilmek için gelişen teknolojiyi çok yakından takip edilmekte ve uygulanmaktadır. Saç ekiminde uluslararası kalite standartlarına sahip bir yer olan Ahmet Tektaş Hair Clinic’te uygulanan yönteme ve saç ekimi yapılacak bölgeye bağlı olarak fiyatlar 4.000 ile 8.000 TL arasında sorunsuz bir şekilde saç ekimi yaptırılabilmektedir.

Ahmet Tektaş Hair Clinic İletişim Bilgileri:
Adres: Savaş Mahallesi, Erzin Plaza, Kanatlı Caddesi Daire: Kat: 6 No: 39, İskenderun / Hatay
Telefon: 0 541 631 02 34/ 0 535 365 37 70


█ Amed Hair

Alanında uzman ve deneyim sahibi olan Amed Hair ile saç dökülmesi ile mücadele etmekten kurtulabilirsiniz. Saç ekim yöntemleri içinde en gelişmiş yöntem olan FUE yöntemi uygulanmaktadır. FUE yönteminin iki farklı uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamalardan biri Icegreft’li FUE yöntemidir. Ensede bulunan sağlıklı saç kökleri alınarak saç ekimi yapılabilmektedir.  Diğer yöntem ise PRP’li FUE yöntemidir. PRP’li FUE de kişinin kanından alınan trombositlerin saç dökülmesi bulunan bölgelere enjekte edilmektedir. Bu sadece saç kökleri canlanmakta ve daha iyi beslenmektedir. FUE yöntemi ve uygulamalarını başarılı ve etkili bir şekilde uygulayan bir ekibi ile tüm dikkatleri üzerine çekmektedirler.

Uluslararası kalite standartlarında hizmet sunan Amed Hair saç ekiminde farklı fiyat seçenekleri sunmaktadır. Saç ekimi için uygulanacak yöntem, alanın büyüklüğüne bağlı olarak değişmektedir. Saç ekim fiyatları ortalama 3.000 TL ile 7000 TL arasında yapılabildiği söylenmektedir. Merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz soruları iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Amed Hair İletişim Bilgileri:
Adres: Selahattin Eyyubi Mahallesi 339. Sokak Yıldem Sitesi Blok: B Daire:2
Telefon: 0 412 502 12 12 Gsm: 0 553 902 12 12


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap