Suat Kaya Saç Ekimi (Hangi Merkez Hangi Doktor Saç Ekimini Yaptı)

admin

Suat Kaya Nerede Saç Ektirdi, Suat Kaya’ya Saç Eken Doktor, Suat Kaya Hangi Saç Ekim Merkezinde Saç Ektirdi

Yılların en Tecrübeli ve En düzgün Futbolcularından biri olan Suat Kaya protez saça veda edip saç ektirdi. Son dönemlerde protez saçı ile ilgili bir çok haber yapılan Suat Kaya artık saç ekimi zamanı geldiğini belirterek saç ekimi operasyonu geçirdi. Neredeyse 15 senedir protez saç kullanan ve artık sıkıldığını belirten Suat Kaya kendini ünlülerin en çok tercih ettiği Serkan Aydın’ın sahibi olduğu ve saç ekimi operasyonları kendi gerçekleştirdiği Arenamed saç ekim merkezinde yaptırdı. Son derece başarılı bir saç ekimi operasyonu geçirmişe benzemekte. Saç dökülmesinden müzdarip her erkek gibi Suat Kaya’da bu sorunu çözdüğü için mutlu olduğu görülmekte. En azından artık devamlı peruk şakaları veya peruk bakımı gibi uğraşlar içine girmeden kendi saçlarını tarayacak hale gelecek.

Suat Kaya Saç Ekimi Sonraki Hali 

Saç ekimi neredeyse 1 ayı geçti şok dökülmede geçtikten sonra şuan saçları yukarıdaki durumda görünüyor. Tabi ki tüm ekilen saçların çıkması neredeyse 6 ayı bulacaktır. Suat Hoca 3.000 Saç kökü saç ektirdiği belirtilmekte. Şu anki görünümde tabi ki saçlar yeni çıkmakta. Bu nedenle çok fazla yorum yapmak doğru değil ileri ki dönemlerde saçlar tamamen çıktığında daha net saç ekiminin başarısı ortaya çıkacaktır.

Suat Kaya Protez Saçlı Hali 

“Suat Kaya Saç Ekimi (Hangi Merkez Hangi Doktor Saç Ekimini Yaptı)” üzerine bir yorum

  1. Suat Kaya saç ekimi olmadan önce protezle de gözümüz alışmıştı. Saç ekimi ile biraz yaşlı duruyor artık. Suat Kaya nin inşallah ekilen saçları başarılı bir şekilde tutar.

    Yanıtla

Yorum yapın