Niğde Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Niğde’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2022 Fiyatları, Niğde’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Niğde’de En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Niğde’de Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Niğde Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Niğde Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Niğde Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Niğde Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Niğde Saç Ekimi Yapan Yerler , Niğde Saç Ekim Merkezi , Niğde Saç ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…

Sağlıklı ve gür saçlara sahip olmak herkesin istediği bir şeydir. Ancak bu herkes için mümkün değildir. Zaman zaman saçlar dökülmekte ve her zaman yeniden çıkmamaktadır. Saçların dökülmesi doğal olaydır. Böylelikle saçlar kendini yenileyebilmektedir.

Saç dökülmesinin çeşitli nedenleri bulunmaktadır. Bu nedenler stres, yorgunluk, mevsim geçişleri, yaşanan fiziki değişimler, kansızlık, hormonal düzensizlikler ve yanlış şampuan seçimi gibidir. Saçlar döküldükten sonra yerine çıkmadığı zaman saç ekimi yapılarak istediğiniz görünüme sahip olunabilmektedir.

Saç ekimi, 19. yüzyılda bulunmuş. 19. Yüzyılın sonlarına doğru bütün Dünya’nın bildiği bir uygulama olmuştur. Çeşitli saç ekim yöntemleri bulunmaktadır. Saç ekimi yaptırmak isteyen kişilerin özelliklerine göre yöntem seçilmektedir. Saç ekimi operasyonları 3 ile 5 saat arasında değişen lokal anestezi altında yapılan basit bir uygulamadır. Saç ekimi yapıldıktan sonra istediğiniz dolgun ve gür saçlara sahip olabilirsiniz. Saç ekimi yapıldıktan bir yıllık süreç bulunmaktadır. 3. Aydan itibaren saçlar çıkmaya başlamakta ve 6. Aydan sonra belirgin bir değişim görülmektedir. 9 ay içinde saçların yaklaşık %90’nı çıkmış olmaktadır. Operasyon bir yıl sonra hasta yeni saçlarına sahip olmaktadır. Saç ekimi zararsız bir operasyondur.

Saç ekiminde en önemli nokta saç dökülmesinin devam edip etmediğinin belirlenilmesidir. Saç dökülmesi yaş ilerledikçe azalmaktadır. Saç dökülmesi devam eden kişilere saç ekimi birden fazla yapılabilmektedir.

Niğde coğrafi konuma baktığımız zaman Kayseri ve Konya’ya çok yakındır. Saç ekimi yaptırmak istendiğinde Konya ve Kayseri’de kaliteli ve güvenilir hizmet verilmektedir. Konya’da bulunan Medklinik Saç Sorunları Merkezi ile uluslararası kalite standartlarında hizmet sunmaktadırlar. Kayseri’de bulunan Ahmet Tektaş Hair Clinic profesyonel bir hizmeti sunan önemli bir merkez olarak karşımıza çıkmaktadır.

En İyi En Başarılı Niğde Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

█ Medklinik Saç Sorunları Merkezi Konya

Medklinik Saç Sorunları Merkezi, sahip oldukları teknolojik alt yapı ve deneyim ile sizlere kalite standartlarına uygun hizmet vermektedir. Yaşanan gelişmeleri çok yakından takip etmeyi vizyon edinmişlerdir. Hastalarına hem en iyi şekilde hizmet verebilmek hem de bir Dünya markası olabilmek için çalışmaktadırlar.

Saç ekimi, medikal estetik gibi alanlarda hizmet vermektedirler. Alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşan doktor ekibi ile saç ekimi yöntemleri başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Sizlerde istediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz.

Saç ekim yöntemleri çeşitlidir. Direct Hair Implan(DHI) adı verilen saç ekim yönteminde yaşanan gelişmeler çok yakından takip edilmektedir. Saç ekimi yapılan bölgelerde daha doğal duran ve başarılı uygulamalar yapabilmek için çalışmaktadır. Hizmet anlayışı  %100 müşteri memnuniyeti üzerine inşa edilmiştir.

Saç ekimi hizmetlerinde saç çizgisi tasarımı yapılmakta ve saç ekiminde FUI ve DHI teknikleri kullanılmaktadır. Bilgisayar destekli saç analizi yapmaktadırlar. Bu analiz yöntemi ile saçın ne kadar sağlıklı olduğu, saç yoğunluğu ve saç ekimi için ihtiyaç bilgilere ulaşılmaktadır. Böylelikle saç ekimi yapılmadan önce nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini belirlemektedirler. Saç ekimi sonucunda doğal bir görünüme sahip olabilmek için saç çizgisi tasarımı yapılmaktadır. Bu çizgi tasarlanırken çeşitli faktörler incelenerek yapılmaktadır.

Saç ekimi operasyonu kişiden kişiye göre hangi yöntem, hangi bölgelere ve ne kadar saç ekimi yapılacağı farklıdır. Medklinik’te saç ekim fiyatları 4.000 ile 9.000 TL arasında değişmektedir.

Medklinik Saç Sorunları Merkezi Konya İletişim Bilgileri
Adres:
Abdülaziz Mahallesi, Hoca Hasan Sokak,  Form Apartmanı No:10 Meram/KONYA
Telefon: 0545 350 98 98/0332 350 98 98


█ Ahmet Tektaş Hair Clinic Kayseri

Ahmet Tektaş tarafından kurulan klinik saç ekimi operasyonlarında güvenilir bir konumda yer almaktadır. Kliniğin kurulma vizyonu saç ekim operasyonlarında ilk tercih edilen adres olmaktır. Bunun yanında saç ekim sektörü için örnek olmayı hedeflemektedirler.

İnsan sağlığı ve hasta memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Saç ekimi sadece bir operasyon değildir. Saç tasarımını bir sanata dönüştürebilmek için çalışmaları devam etmektedir. Alanında profesyonel kişilerden yapılan saç ekim operasyonu ile hayal ettiğiniz görünüme sahip olabilirsiniz.  Saç ekim yöntemlerinde yaşanan gelişmeler çok yakından takip edilen Ahmet Tektaş Hair Clinic’ de en iyi şartlarda hizmet verilmektedir. FUE saç ekimi, safir FUE saç ekimi ve DHI saç ekim yöntemleri kullanılmaktadır.  Saç ekimi yaptırmak istediğiniz zaman gerekli analizler yapıldıktan sonra sizin için en uygun yöntem belirlenmektedir.

Saç ekimi söz konusu olduğunda minimum zarar ve maksimum fayda sağlayacak bir saç ekim operasyonu yapmayı amaçlamışlardır. Sadece saç ekim operasyonu sürecini kapsamamaktadır. Bunun yanında operasyon sonrasında da yardımcı ve koruyucu hizmetlerde verilmektedir.

Saç ekimi nedenleri çok çeşitli olabilir. Her kişide de aynı etkiler görülmeyebilir. Bu durumlar yapılacak operasyonu ve sonrasını da etkilemektedir. Doğal olarak bu durumlar operasyonun fiyatını da yansımaktadır. Saç ekim operasyonu fiyatları 3.000 ile 7.000 TL arasında değişmektedir.

Ahmet Tektaş Hair Clinic Kayseri İletişim Bilgileri
Adres:
Gevhernesibe Mahallesi, Gür Sokak, Ofisim Kayseri Blok: B, K: 11 No: 64 Kocasinan/ KAYSERİ
Telefon : 0 541 631 02 34/0 535 365 37 70


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın