Giresun Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Giresun’un En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2022 Fiyatları, Giresun’un En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Giresun’da En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Giresun’da Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? , Giresun Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Giresun Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Giresun Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Giresun Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Giresun Saç Ekimi Yapan Yerler , Giresun Saç Ekim Merkezi , Giresun Saç ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…

Saç dökülmesi sonucu saçların seyrekleşmesi ve kellik sorununun ortaya çıkması özellikle erkeklerin en büyük sorunlarındandır. Saçın döküldüğü ve seyrekleştiği bölümlerde tekrar saçların çıkması ve saçlı hale kavuşması pek mümkün değildir. Saç ekimi bu durumda kellikten şikayet eden erkeklerin imdadına yetişmektedir. Saç köklerinin güçlü olduğu ve saç dökülmesinin az ta da hiç olmadığı yerden sağlam saç köklerinin alınıp saç dökülmesinin olduğu ve kelliğin yaşandığı bölgeye aktarılır.

Erkeklerde başın tepe kısmında ve ön kısımda saç dökülmesinin ağırlıklı olduğu yerlerdir. Ense kısmında ile saç dökülmesi en az seviyededir. Saç ekimi sırasında sağlam saç kökleri genelde ense bölgesinden alınmaktadır. Sağlam saç kökleri özel ve tıbbi bir yöntem ile saçsız bölgeye aktarılması ile gerçekleştirilen saç ekimi operasyonu ile saç dökülmesi sebebiyle yaşanılan rahatsızlık ortadan kalkmaktadır.

Saç ekimi operasyonu gelişen sağlık teknolojisi sayesinde acı ve ağrı en az düzeyde hissedilerek yapılmaktadır. Saç ekimi yaptıran kişi aynı gün evine dönebilmekte, günlük ve sosyal hayatına ertesi günü dönebilmektedir. Saç ekimi yaptırmaya karar verildiğinde operasyonun bu operasyonun konusunda uzman doktor tarafından ve Sağlık Bakanlığı tarafından izinli sağlık kurumlarında yapılmalıdır.

Geçmişte saç ekimi operasyonları için İstanbul tercih edilirken gelişen sağlık teknolojisi sayesinde İstanbul dışında her ilde de saç ekimi yapılabilmektedir. Bu illerden biri de Giresun’dur. Giresun’da bulunan Sağlık Bakanlığı izinli saç ekim merkezlerinde Giresun’da yaşayan ve saç kimi yaptırmak isteyenler rahatça bu operasyonu yaptırabilmektedirler.

En İyi En Başarılı Giresun Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

█ Karadeniz Saç Ekim Merkezi 

Ordu ve çevre illerde yaşayan ve saç ekimi yaptırmak isteyen kişilerin bu işlem için İstanbul’a gitmelerine gerek kalmamıştır. Karadeniz Saç Ekim Merkezi saç ekimi konusunda uzman doktor ve sağlık personeli kadrosu ile saç ekimi yaptıracak kişilere hizmet vermektedir. Saç ekimi yaptırmak isteyen kişi Karadeniz Saç Ekim Merkezinde saç dökülmesinden kaynaklanan kellik sorunu ve bunun çözümü olan saç ekimi ile ilgili ücretsiz saç analizi yaptırabilmektedir.

Hastalar Karadeniz Saç Ekim Merkezinden randevu alıp giderek ücretsiz saç analizini yaptırabileceği gibi online olarak da saç analizi yapılabilmektedir. Saçın döküldüğü bölgenin ve dökülmenin olmadığı bölgelerin de farklı açılardan çekilen fotoğrafları Karadeniz Saç Ekim Merkezi’ne gönderilebilmektedir.

Online ya da fiziki olarak yapılan ücretsiz saç analizinde kişinin saç dökülmesi saç ekimi ya da farklı bir tedavi yöntemine mmi ihtiyaç duyduğu belirlenir. Karadeniz Saç Ekim Merkezinde ücretsiz saç analizi yapılan ve saç ekimi yaptırmaya karar veren kişiye kendi saç yapısına ve saç çıkış yönüne uygun olarak doğal saç ekimi yapılmaktadır. Saç ekimi FUE ve FUT yöntemi olarak 2 yöntem ile gerçekleştirilmektedir. Karadeniz Saç Ekim Merkezinde bu iki yöntem de kullanılarak saç ekim operasyonu gerçekleştirilmektedir.

FUT yönteminde saç köklerinin güçlü olduğu bölgeden tek tek değil blok halinde alınıp saçsız bölgeye aktarılmasıdır. FUE yöntemi ise tek tek saç köklerinin saçlı bölgeden toplanıp tek tek saçsız bölgeye aktarılmasıdır. Son yıllarda ağırlıklı olarak saç ekiminde FUE yöntemi kullanılmakta olup hangi yöntem ile saç ekiminin yapılacağı kişinin durumuna göre belirlenmektedir. Karadeniz Saç Ekim Merkezi sadece Ordu ve çevre illerden saç ekimi için gelen kişilerin değil yurtdışında olup saç ektirmek isteyen kişilerin de saç ekim işlemini yapmaktadır.

Yurt dışından gelecek ve saç ektirmek isteyen kişiler için Karadeniz Saç Ekim Merkezi’nin bilet ve konaklama hizmetlerini de kapsayan paket programları vardır. Saç ekimi fiyatları saç ekimi yapılacak alanın genişliği başta olmak üzere farklı faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Karadeniz Saç Ekim Merkezinde de saç ekimi fiyatları bu faktörlere bağlı olarak 2.000 TL ve 12.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Karadeniz Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Bahçelievler Mahallesi Atatürk Bulvarı Numara: 207 Gözde Tıp Merkezi/ Altınordu- Ordu
Telefon : 0 452 777 30 00 – 0 532 265 29 61


█ Es Saç Ekimi Ordu

Saç dökülmesi sorunu olan ve kel kalma riskiyle karşı karşıya olan erkekler için Ordu’da bulunan Es Saç Ekim Merkezi saç ekimi ve saç tedavi yöntemleri ile hizmet vermektedir. Es Saç Ekim merkezinde saç ekimi konusunda uzman olan Dr. Sami Şenol önderliğinde geniş bir saç ekim ekibi görev yapmaktadır. Bu uzman kadro ile sadece Ordu ilinde değil Ordu ili dışından da saç ektirmek için gelen kişilere saç ekimi yapmaktadır.

Es Saç Ekimi Merkezinde saç ekimi operasyonu dışında mezoterapi işlemi ve PRP işlemi ile de saç dökülmesi tedavisi yapılmaktadır. Mezoterapi ve PRP işleminin cevap veremeyeceği durumlarda saç ekimi işlemi yapılmaktadır. FUE yöntemi ile saç ekiminin yapıldığı Es Saç Ekim Merkezinde saç köklerinin güçlü olduğu bölgeden punch adı verilen özel bir aparat ile tek tek saç kökleri alınır. Saç alımı genelde ense bölgesindeki saçlı bölgeden alınır. Bu bölgeden alınan saç kökleri tek tek saçsız bölgeye nakledilir.

FUE yöntemi ile bir günde 1500 ile 2000 saç teli aktarılmaktadır. Saç ekiminde saçsız alanın büyüklüğüne göre değişmekle beraber ortalama 5000-6000 arası saç teli ile işlem yapılır. FUE yöntemi ile saç ekimi 2 ya da 3 gün sürmektedir. Saç ekiminin bitiminde ertesi gün ekimi yapılan saçlar için özel yıkama işlemi yapılmaktadır. Bu yıkama işlemi de Es Saç Ekim Merkezinde uzman bir ekip tarafından yapılmaktadır. Saç ekimi fiyatları saç ekimi yapılacak alanın ve saç kökü yapısına göre değişiklik göstermekte olup 3.000 TL ile 8.000 TL arasındadır.

Es Saç Ekim Merkezi Giresun İletişim Bilgileri
Adres:
Medikalpark Ordu Akyazı Mahallesi/Şehit Ali Gaffar Okkan Caddesi Numara: 9 Altınordu/Ordu
Telefon: 0 532 760 02 45Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın