Kastamonu Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Kastamonu’nun En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2022 Fiyatları, Kastamonu’nun En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Kastamonu’unda En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Kastamonu’unda Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? , Kastamonu Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Kastamonu Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Kastamonu Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Kastamonu Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Kastamonu Saç Ekimi Yapan Yerler , Kastamonu Saç Ekim Merkezi , Kastamonu Saç Ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…

Sağlık sorunları, genetik nedenler, stres ve mevsimsel değişiklikler gibi birçok nedenden dolayı insanların saçları dökülmektedir. Saç dökülmesinin günlük 100 tel olması normal kabul edilir. Dökülme daha fazla ise ve uzun sürüyorsa saç dökülmesi sorunu ile karşı karşıya kalınabilir. Olması gerekenden fazla saçı dökülen ve kellik meydana gelen birçok insan bu sorundan kurtulmak için saç ekimi işlemini uygulamayı tercih etmektedir. Saç ekimi, vücudun kelliğe dirençli bölgelerinde veya daha çok başın arka kısmında bulunan saç köklerinin alınarak dökülme olan bölgeye ekilmesidir. Yeni saçlara sahip olmak için uygulanan en kalıcı ve doğal yöntemdir. Saç ekimin kalıcı ve doğal bir yöntem olması nedeniyle Kastamonu ilinde de bu yöntem her geçen gün daha çok talep görmektedir.

Saç ekimi farklı yöntemlerle yapılabilmektedir. Bu yöntemler başlıca FUE ve FUT yöntemleridir. FUE yönteminde saçlar donör bölgeden tek tek alınarak saçın olmadığı bölgeye ekilir. Dikiş olmadığından herhangi bir dikiş izi kalmaz. İyileşme süresi kısadır. FUT yönteminde saç donör bölgeden bir şerit halinde çıkarılır ve mikroskop altında köklerine ayrılır. Saçların alındığı bölgede iz kalabilir. Hangi yöntemin uygulanacağına doktorla birlikte karar verilmektedir. Saç ekimi işlemi lokal anestezi altında yapılır. Hasta acı hissetmez. İşlem 6-8 saat sürebilir. Kastamonu ili bu saç ekim yöntemlerini bulabileceğiniz birçok saç ekim merkezine sahiptir. İşleminin iyi ve güvenilir bir merkezde ve uzman bir doktor tarafından yapılması önemlidir. Saç ekiminin başarılı olması için saçların uygulanacak bölgeye doğru şekilde ekilmesi gerekir. Donör bölgeden alınan saç kökleri büyük bir özenle zarar verilmeden alınmalı ve zarar verilmeden istenen bölgeye ekilmelidir. Saç köklerinin zarar görmesi saç çıkmamasına neden olabilir.

Birçok ilde insanlar saç ekimi yaptırmak için güvenilir ve uzman bir firma aramaktadır. Samsun’da bulunan Haliturgan ve Ankara’da bulunan Profecte saç ekim merkezleri saç ektirmek isteyenlere uzman doktorları ile iyi bir hizmet sunmaktadır. Bu firmaların yanı sıra Kastamonu’da saç ekimi için birçok firma seçeneği sunmaktadır.

En İyi En Başarılı Kastamonu Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

█ Haliturgan Saç Ekim Merkezi (Samsun)

Haliturgan kliniği 2015 yılından Op.Dr. Halit Urgan tarafından açılmıştır. Op.Dr. Halit Urgan alanında uzman bir estetik cerrahtır. Klinik 2015 yılından beri deneyimli ekibiyle saç ekimi konusunda hizmet sunmaktadır. Haliturgan kliniği saç ekimi işleminde hasta için en doğru olan yöntemleri uygulamaktadır.

Samsun ilinde hizmet sunan Haliturgan, hastaları için birçok hizmet sunar. Klinikte saç ekimi işleminin yanı sıra burun estetiği, kulak estetiği, dudak estetiği, kaş kaldırma, göz kapağı estetiği, botulinumtoxin ve dolgu uygulaması, yüz germe, karın germe, yağ aldırma, kalça estetiği, genital estetik, sarkma ameliyatları ve meme estetiği gibi işlemlerde uygulanmaktadır.

Saç ekimi hizmetinden veya diğer uygulamalardan yararlanmak isteyenler Haliturgan kliniğini arayarak daha detaylı bilgi alabilmektedir. Her işlem için fiyatlar değişmektedir. Saç ekimi fiyatları da uygulanacak işleme ve uygulanan bölgenin büyüklüğüne göre farklılaşır.

Haliturgan kliniğine gelerek ortalama 3.000 TL ile 8.000 TL arasında değişebilecek bir fiyat ile saç ekim işlemi yaptırmak mümkündür.

Haliturgan Saç Ekim Merkezi Samsun İletişim Bilgileri
Adres:
Kılıçdede Mahallesi Kastamonu Sokak No: 6 Borkonut center iş merkezi 56 numaralı ofis İlkadım / SAMSUN
Telefon: 0362 438 22 23 – 0545 508 70 55


█ Profecte Saç Ekim Merkezi (Ankara)

Protecte müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan bir firmadır. Saç ekiminde uzman ekibiyle birlikte günümüz yeniliklerini takip ederek hastalarına en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Profecte Ankara ili dışından gelen hastalarının evlerinde hissetmesi için büyük bir öz veriyle çalışmaktadır. Ankara dışından gelen hastalarını uçaktan indikleri an havaalanında karşılayarak VIP araç ile hastanın isteğine göre otelle veya işlemin yapılması için hastaneye götürmektedir. Ekim işlemi bittikten sonra da hasta araç ile oteline götürülmektedir.

Protecte saç ekim merkezi farklı saç ekim yöntemleri ile hastalarına en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Alanında uzman ekip saç ekimini hastanın isteklerini dikkate alarak en uygun ve doğal olacak şekilde gerçekleştirmektedir. Hastalara ağrısız ve iğnesiz şekilde anestezi uygulanarak işlemlerine başlanır. Profecte saç ekimi işlemi süresince hastanın tüm ihtiyaçlarını karşılayarak rahat bir ekim işlemi sunmaktadır. İşlem sonrası dikkat edilmesi gerek şeyler hastaya yazılı olarak sunulmaktadır. Protecte saç ekim merkezi yıkama işleminden sonra hastaya ‘’Saç Ekim Garanti Belgesi’’ sunmaktadır.

Telefon numarasından veya whatsapp numarasından Profecte saç ekim merkezine ulaşarak sağladığı hizmetler hakkında bilgi alınabilmektedir. Yapılan saç ekim işlemine ve uygulanacak alanın büyüklüğüne göre saç ekim fiyatları değişmektedir. İletişime geçilerek yaklaşık bir fiyat öğrenmek mümkün olabilir. Bunun yanı sıra saç ekim işleminde fiyatlar 4.000 TL ile 7.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Profecte Saç Ekim Merkezi Ankara İletişim Bilgileri
Adres:
Yeni Batı Mahallesi Muratdağı Sokak Numara: 10/4 Yenimahalle / ANKARA
Telefon: +90312 257 06 48
Whatsapp: +90549 668 00 09


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın