Aksaray Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Aksaray’ın En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2022 Fiyatları, Aksaray’ın En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Aksaray’da En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Aksaray’da Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Aksaray Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Aksaray Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Aksaray Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Aksaray Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Aksaray Saç Ekimi Yapan Yerler , Aksaray Saç Ekim Merkezi , Aksaray Saç Ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…

Saçları dökülen ve kel olma sürecinde ilerleyen erkekler için teknolojinin gelişmesiyle de saç ekimi erkeklerin tercih ettiği bir yöntem olmuştur. Saç ekimi saç köklerinin güçlü olduğu bölgelerden alınan ve greft denilen saç köklerinin saçsız bölgeye aktarılmasıdır. Saç ekimi operasyonu kullanılan yönteme ve saç ekim alanının büyüklüğüne göre değişmekle 5-6 saat sürmektedir. Operasyon sonrası saç ektiren kişi aynı gün evine dönebilmektedir. Saç köklerinin alındığı bölgeye bandaj ve sargı yapılmaktadır.

Saç ekiminin yapıldığı bölgeye bandaj yapılmamakta bu bölge açıkta kalmaktadır. Saç ekimi işleminin ertesi günü yıkama işlemi yapılmakta ve bu işlem uzmanlar tarafından klinikte yapılmaktadır. Diğer günlerdeki yıkama işlemini normal şartlarda saç ekimi yaptıran kişi kendi yapabilir. Saç ekiminden sonra bir aylık süreçte saç ekimi yapılan alanın güneş ışınları ve dış etkenlerden korunması için şapka kullanılmalıdır.

Saç ekimi yapılan alanda saç ekiminden sonra bir haftalık sürede saç dökülmesi yaşanır. Şok dökülme adı verilen bu dökülmede geçici bir dökülmedir. Bu dökülmeden sonra yeni saçlar daha güçlü olarak çıkacaktır. Dökülen ve seyrekleşen saçlarından rahatsız olan birçok kişi saç ekimi yaptırmaktadır. Saç dökülmesinin yarattığı fiziksel görüntüden rahatsız olanlar ve aynaya baktığında saç dökülmesini görmek istemeyen kişiler saç ekimi ile hem yeni bir görüntüye kavuşmaktalar hem de psikolojik olarak kendilerini iyi hissetmektedirler.

En İyi En Başarılı Aksaray Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

█ Aksaray Joy Hair Saç Ekim Merkezi

Aksaray’da yalayan ve saç ekimi yaptırmak isteyen kişilere hizmet veren Aksaray Joy Air saç ekimi konusunda uzman kadrosu ile streril ve hijyenik bir ortamda operasyonları gerçekleştirmektedir. Saç ekimi yaptırmak isteyen kişiye Aksaray Joy Hair’de öncelikle ücretsiz saç analizi yapılır. Saç analizi yaptırmak için saç ekim merkezini ziyaret edilebilir ya da baş bölümünün farklı açılardan fotoğrafları online gönderilip fotoğraflar yardımıyla yapılabilir. Yapılan saç analizi sonucu hangi bölgeden saç kökü alınacağı tespit edilir ve uygun olan saç ekim yöntemi ile saç ekimi gerçekleştirilir.

Aksaray Joy Hair’de genelde FUE tekniği ile saç ekimi yapılmaktadır. Kesik izi dikiş izi olmadan gerçekleşen FUE tekniği ile saç ekimi yapıldıktan sonra ertesi günü Aksaray Joy Hair’de yıkama işlemi ve pansuman yapılır. Saç ekimi yapılan kişiye operasyon sonrası nelere dikkat etmesi gerektiği anlatılır ve saç yıkama işlemini nasıl yapacağı konusunda uygulamalı eğitim verilir. Sonraki süreçte belli periyotlarda kontrole gelinmekte ve gerçekleştirilen saç ekiminden olumlu sonuç alınmaktadır. Aksaray Joy Hair’de yapılan saç ekim operasyonu sonrası tekrar kalıcı saç dökülmeleri ile karşılaşılmaz.

Saç ekimi dışında kaş bölgesi ve sakal bölgesine de ekim yapılmakta, kirpik ekimi de yapılmaktadır. Saç ekimi fiyatları 2000 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir. Fiyat bilgisi almak ve ücretsiz saç analizi yaptırmak için Aksaray Joy Hair’I ziyaret edip bilgi alınabilir. Aksaray’da yaşayan ve saç dökülmesi yaşayan erkekler için Aksaray Joy Hair’de yeni bir görünüme kavuşup mutlu bir hayata başlamak mümkündür.

Aksaray Joy Hair Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Hacı hasanlı Kalealtı Cad. No:4 D:2 Aksaray
Telefon: 0 382 201 0013 – 0 507 238 43 88


 

█ FTM Hair Saç Ekim Merkezi

Saç dökülme sorunu yaşayan ve saçları seyrekleşen kişiler için çözüm olan saç ekimi Konya’da FTM Hair’de uzman kadro tarafından yapılmaktadır. Konya’da bulunan FTM Hair ile Konya’da yaşayan kişiler İstanbul ya da Ankara’ya gitmeden rahat bir şekilde saç ekimi yaptırabilmektedir. Son teknoloji yöntem ve cihazlarla saç ekiminin yapıldığı FTM Hair’de saç ekimi bu konuda uzman estetik cerrahlar tarafından yapılmaktadır.

Saç ekimi operasyonu öncesi saç ekimi yaptıracak kişi ile bir ön görüşme yapılır. Bu ön görüşmede saç ekimi yapılacak bölgeye saç köklerinin güçlü olduğu hangi bölgeden saç köklerinin alacağı belirlenir. Genelde saç köklerinin güçlü olduğu ense bölgesinden saç kökleri alınır. FTM Hair’de yapılan saç ekimi son teknoloji ile FUE yöntemi kullanılmaktadır. Saç ekimi lokal anestezi altında yapılmaktadır.

Lokal anestezi sayesinde kişi operasyon sırasında herhangi bir ağrı ya da acı hissetmez. Kişinin saç ekimi yapılacak alanın genişliği ve aktarım yapılacak saç köklerinin sayısına göre saç ekimi birden fazla seansta yapılabilmektedir. Yapılan saç  ekiminin doğal bir görünümde olması ve saç çizgisinin doğallığının bozulmaması için saç ekimi bu konuda uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Saç çizgisinin doğallığının yanı sıra saç yönünün doğru belirlenmesi de uzmanlık gerektiren bir konudur. Bunun için de en doğru seçim FTM Hair olmaktadır. Saç ekimi operasyonunun standart bir fiyatı yoktur. 2.000 TL den başlayan saç ekimi fiyatları saç ekimi yapılacak alanın genişliğine, alınacak saç kökü adedine göre değişiklik göstermektedir. Saç ekimi sonrası kullanılacak şampuanlar ve solüsyonlar da bu operasyon için özel olarak üretilen ürünler olup farklı bir ürün kullanılmamalıdır.

FTM Hair Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Ateşbaz Veli Mah.Yeni Meram Cad. No:79/2 Meram Konya
Telefon: 0 332 350 8280  Whats App: 0 507 303 0632


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın