Çanakkale Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Çanakkale’nin En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2022 Fiyatları, Çanakkale’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Çanakkale’de En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Çanakkale’de Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Çanakkale Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Çanakkale Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Çanakkale Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Çanakkale Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Çanakkale Saç Ekimi Yapan Yerler , Çanakkale Saç Ekim Merkezi , Çanakkale Saç ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…

Kadın ve erkeklerde hormonal sebeplerden, genetik yatkınlıklardan, kansızlık, vitamin eksikliği ve buna benzer çeşitli hastalıklardan dolayı saç dökülmesi meydana gelebilir. Dış fiziksel şartlarında etkili olduğu saç dökülmesi özellikle 50 yaş ve üzeri erkek bireylerde daha çok görülmektedir. Saç dökülmesi sorunu bazı insanlarda psikolojik sorunlar meydana getirir. İnsanlar saç dökülmesinin önüne geçmek ve saçlarının yeniden çıkmasını sağlamak için çözüm yolları aramaktadırlar. Prof. Dr. Emrah Arslan, Çanakkale saç ekimi muayenehanesinde saç dökülmesi tedavisi uygulamaktadır.

Erkeklerde saç kökleri daha çok tepe ve alın bölgesinde dökülmektedir. Ense bölgesi ve başın yan bölgesindeki saç kökleri ise daha sağlıklıdır. Bu nedenle saç ekimi tedavisinde hastanın bu bölgelerinden alınan saç kökleri seyrek bölgelere transfer edilir. Sağlıklı saç kökleri, saç ekimi sırasında lokal anestezi uygulanarak uzmanlar tarafından saç seyrekliği bulunan bölgeye tek tek nakledilir. Uygulanan lokal anestezi sayesinde yüksek derecede ağrı ve sızı olmayacaktır. Lokal anestezi hafif bir sızı verebilmektedir. Saç ekimi sonrası ilgili doktorun verdiği ilaçların kullanılmasıyla sağlıklı bir tedavi süreci yaşanacaktır. Çorlu Vatan Hastanesi, Çanakkale iline yakın bir hastane olup, oradaki hastalara da saç ekimi tedavisi uygulamaktadır.

Saç ekimi tedavisi olacak kişinin ciddi bir rahatsızlığı olmaması gerekir. Erkek tipi saç dökülmesi yaşayan hastalar saç ekimi tedavisi olabilir. Erkek tipi saç dökülmesinde, beslenmeyen saçın zayıflayıp, incelip ve uzamamaya başlamasından sonra saç dökülmeye başlar. Saç ekimi tedavileri bu tür durumlar için kalıcı bir çözüm olabilmektedir. Saç ekimi tedavisi sonrası ekim alanında kırmızı kabuklanmalar görülür. Hastaya saç ekiminden sonra bir süre saçını düzenli olarak yıkaması söylenmektedir. Kabuklanma oranı, saçın yıkanması ile belli oranda önlenir. Kabuklanmalar bir süre sonra tamamen dökülmektedir. Hasta 15 gün ile 1 ay süre içinde sağlığına kavuşmaktadır.  3 ay süre sonra yeni ekilen saçlar ufak oranda çıkmaya başlamaktadır.  Asıl büyük değişim ise 6.ayda başlamaktadır. Saç ekimi operasyonları, kişinin saçının analizi yapıldıktan sonra yapılır. Seans sayısı kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.

En İyi En Başarılı Çanakkale Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

█ Prof. Dr. Emrah Arslan Muayenehanesi Çanakkale

Prof. Dr. Emrah Arslan, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Kendisi Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinde (Tıpta uzmanlık) görev yapmıştır. Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrah olan Emrah Arslan tecrübesiyle başarılı saç ekimi tedavileri uygulamaktadır. Saç dökülmesi sorunlarıyla kendisine başvuran hastalar olumlu sonuçlar almaktadır. Saç ekimi dışında Selülit, Makromasti, Burun eğriliği, Nazal Septum Deviasyonu, Akne, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Lomber Kitle gibi daha birçok hastalığın tedavisinde hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Emrah Arslan Muayenehanesi uygun teknolojik imkanlar ile hastalarına hizmet vermektedir. Çanakkale ilinde bulunan muayenehane ulaşımı kolay bir yerdedir. Birçok estetik alanda tedavi veren Prof Dr. Emrah Arslan tecrübeli ve deneyimli bir cerrahtır. Saç ekimi estetik operasyonları fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Ekilecek saç miktarı, kişinin saçının durumu, seans sayıları gibi faktörler saç ekimi fiyatını etkilemektedir. Saç ekimi fiyatları 4.000 TL ile 7.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Prof. Dr. Emrah Arslan’dan saç ekimi tedavisi almak isteyen hastalar kendisinin internet sitesinden detaylı bilgi alabilir. İnternet sitesinden online randevu alınabilmektedir.

Prof. Dr. Emrah Arslan Muayenehanesi Çanakkale İletişim
Adres:
Barbaros mah. Troya cad. No:127 Aktur Twins B blok 1.Kat Daire 4 Merkez Çanakkale


█ Çorlu Vatan Hastanesi

Çorlu Vatan Hastanesi, önce insan felsefesiyle 1981 yılından beri hastalarına hizmet vermektedir. Birçok alanda tedavi veren hastane saç ekimi alanında da başarılı tedaviler uygulamaktadır. Çanakkale iline yakın olması sebebiyle orada yaşayan ve saç dökülmesi sorunu yaşayan hastalar tarafından da tercih edilebilmektedir. Tekirdağ ve Trakya bölgesinin ilk özel sağlık kurumu olan hastane iş ahlakı ve dürüstlük prensipleri ile hizmet vermektedir.

2.500 metre kare kapalı alanda ve 29 yatak kapasitesi ve 14 hekimi ile hizmete başlayan hastane büyük gelişim göstermiştir. Günümüzde 12 bin metre kale alanı ve 140 yatak kapasitesi bulunmaktadır. SGK güvencelerine sahip olan hastalara sağlık hizmeti verilmektedir. İnsan sağlığını en önemli değer kabul eden hastane güven ve dürüstlükten taviz vermeden kaliteli bir vizyona sahiptir. Saç ekimi alanında uzun zamandır başarılı tedaviler uygulayan hastanede çeşitli yöntemler ile hizmet verilmektedir. Organik saç ekimi ve FUE yöntemleri saç ekimi alanında kullanılmaktadır. Organik saç ekimi yöntemiyle daha doğal görünüm ve yüzde 96 oranında etkin kök tutma sağlanır. Daha verimli olan organik saç ekimi yöntemi dışında FUE tekniği de bulunmaktadır. Bu teknikte saç ekilecek bölgeye sağlıklı bölgelerden kökler birer birer alınarak nakledilmektedir.

Çorlu Vatan Hastanesi saç ekimi bölümündeki tedaviler uzman doktorlar tarafından yapılmaktadır. Saç ekimi tedavileri steril ortamlarda ve ameliyathanelerde yapılır. Hastane cerrahlarından Op. Dr. Ahmet Körmutlu, Estetisyen Çisem Şentürk ve Dr.Orhon Uzel tarafından saç ekimi tedavileri uygulanmaktadır. Fiyat için hastane ile iletişime geçilip, internet sitesi üzerinden bilgi ve randevu alınabilir. Çorlu Vatan Hastanesi saç ekimi uygulamalarında fiyatlar 3.000 TL ile 7.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Çorlu Vatan Hastanesi İletişim
Adres: Esentepe Mah. Deva Sok. 11/A Çorlu / TEKİRDAĞ
Telefon : +90 (282) 673-7373 (Pbx)


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın