Ağrı Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Ağrı’nın En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2022 Fiyatları, Ağrı’nın En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Ağrı’da En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Ağrı’da Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Ağrı Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Ağrı Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Ağrı Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Ağrı Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Ağrı Saç Ekimi Yapan Yerler , Ağrı Saç Ekim Merkezi , Ağrı Saç ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…

Saçlarımız görüntümüz için önemli etkenlerdendir. Çekici görünmek isteyen herkes saçlarının dolgun ve bakımlı olmasını ister. Ancak bazı istenmeyen durumlar sonucunda saç dökülmeleri başlar. Saç dökülmesi genetik özellikler, yaşın ilerlemesi, stres ve saça uygulanan yanlış yöntemler nedeniyle gerçekleşebilmektedir. Önce az az dökülmeye başlayan saçlar ilerleyen zamanda ciddi saç kayıplarına sebep olmaktadır. Saç dökülmesi kadınlarda erkeklere oranla daha az görülmektedir. Erkeklerde saç dökülmesinin artmasıyla kellik oluşur. Görüntümüzü güzelleştirmek saç dökülmelerinin, kellik oluşumunun önünü almak için saç ekimi veya saç nakli işlemleri yapılmaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle saç ekim teknikleri hem daha etkili hem daha hızlı ve kolay şekilde uygulanmaktadır. Saç ekim yöntemleri FUE ve FUT olmak üzere 2 ana işlem ile yapılmaktadır. FUT saç ekim yönteminde enseden deriyle saçlar alınmakta ve operasyon uygulanacak bölgeye nakledilmektedir. FUE saç ekim yönteminde ise nakledilecek saçlar tek tek alınmaktadır. Bundan dolayı FUE yöntemi iz bırakmamaktadır. Saçların seyreklik veya kellik bulunan bölgeye doğru açı ve yoğunlukta ekimi ile doğal bir görünüm sağlamak mümkündür.

Saç ekimi işleminde kişinin ense ve şakak bölgelerinde yeterli miktarda saç bulunmadığında kol ve göğüs gibi kıl içeren bölgelerden de kök alınmaktadır. İşlem sırasında lokal anestezi uygulanarak hastanın ağrı ve acı hissi minimize edilmektedir. Saç ekimi operasyonları işlemin türüne göre, hastanın saç kaybına göre 5 ile 9 saat arasında sürebilmektedir. Uzun süreli operasyonlar için farklı seanslarla hizmet sağlanmaktadır. Saç ekimi işlemi sonrası hasta birkaç saat içinde evine dönebilir. Tedavi sonrası ilk 5 gün pansumanı yapılmalıdır.

Saç dökülmesi veya kellik problemleri yaşayanlar için saç ekim merkezleri çözüm sağlamaktadır. Ancak Ağrı’da saç ekim merkezi hizmeti mevcut değildir. Ağrı’ya yakın olan Erzurum, Diyarbakır ve Van illerimizde hizmet alabilirsiniz. Bundan dolayı Ağrı ili saç ekimi işlemleriniz için Erzurum İdris Elmas Saç Ekim Merkezi veya Diyarbakır Özel Genesis Hastanesi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

En İyi En Başarılı Ağrı Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

█ Erzurum İdris Elmas Saç Ekimi

Erzurum’da il ve bölge için plastik cerrahi hizmeti sunan İdris Elmas Muayenehanesi estetik operasyonları için hizmet sağlamaktadır. İdris Elmas Muayenehanesi yüz, kaş, burun, göğüs gibi birçok estetik operasyonun yanında bölgesel zayıflama ve vücut şekillendirme işlemleri de gerçekleştirmektedir. Ayrıca saç ekim operasyonları da yapılmaktadır. Op. Dr. İdris Elmas özellikle saç ekimi operasyonlarına yoğunlaşarak bu alanda başarılı operasyonlar gerçekleştirmiştir. Bölgede saç ekimi denildiğinde bilinen ve tercih edilen doktorlardandır. Gerek bölgesinde gerek yurt dışından gelen hastalara uygulamış olduğu tedavilerle adından söz ettiren Op. Dr. İdris Elmas saç ekimi işlemlerini geliştirilen son teknoloji tedavi yöntemleri ile sağlamaktadır.

2000 yılında Ankara Tıp Fakültesi’nden mezun olan Dr. İdris Elmas 2007 yılında da Eskişehir’den Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanlığını almıştır. Ağrı Devlet Hastanesi ve Özel Buhara Hastanesi’nde hizmet vermiştir. 2010 sonrasında özellikle saç ekimi alanına yoğunlaşmış ve bu konuda başarılı çalışmalara imza atmıştır. Op. Dr. İdris Elmas yurt dışından gelen hastalara da tedavi uygulamakta ve Sağlık Turizmimize katkı sunmaktadır. İdris Elmas Muayenehanesi saç ekimi işlemleri ücretleri hastanın durumu ve tedavi yöntemine bağlı olarak 3.000 TL ile 8.000 TL arasında değişmektedir.

Erzurum İdris Elmas Saç Ekimi İletişim Bilgileri
Adres:
Gez Mahallesi, Millet Bahçe Cd. No:44/A, Erzurum Yakutiye, Erzurum
Telefon: 0850 811 7482

█ Diyarbakır Özel Genesis Hastanesi – Burhan Özalp

Sağlık hizmetleri kapsamında bütün ihtiyaçlarınız için hizmet üreten Özel Genesis Hastanesi Diyarbakır’da olup bölge genelince tercih edilen bir hastanedir. Hastanenin estetik cerrahi işlemleri Doç. Dr. Burhan Özalp tarafından sağlanmaktadır. Gerçekleştirdiği başarılı estetik operasyonları ile bölgenin bilinen doktorlarındandır. Doç. Dr. Burhan Özalp estetik ve plastik cerrahide saç ekimi operasyonlarında da oldukça fazla işlem gerçekleştirmiş ve başarılı olmuştur. Uluslararası camiada da adından söz ettiren başarılı estetik cerrahi doktoru Doç. Dr. Burhan Özalp uygulamalarında son teknolojileri kullanarak tedavi gerçekleştirmektedir. Doç. Dr. Burhan Özalp hizmet verdiği saç ekimi operasyonları ücretleri 3.000 TL ile 7.000 TL arasında değişim göstermektedir. Saç ekimi fiyatları hastanın durumu, saç ekimi seans sayısı gibi etkenlere bağlı olarak değişmektedir.

Çapa Tıp Fakültesi’nden 2004 yılında mezun olan Burhan Özalp aynı yıl İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Plastik Cerrahi Anabilim dalında uzmanlık eğitimine başlamıştır. 2011 yılında eğitimini tamamlayarak Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı unvanını almıştır. Güneydoğu bölgemize hizmet veren Dicle Üniversitesi Hastanesi’nde hem doktor hem akademisyen olarak görev almıştır. Birçok yerel ve uluslararası dergide yayımlanmış makaleleri bulunmaktadır. Şuan meslek hayatına özel hekim olarak devam eden Doç. Dr. Burhan Özalp İstanbul ve Diyarbakır’da estetik operasyonlarda hizmet vermektedir. Doç. Dr. Burhan Özalp özellikle saç ekimi ve nakli uygulamalarında tercih edilen doktorlardandır.

Diyarbakır Özel Genesis Hastanesi İletişim
Adres:
Huzurevleri Mah. 3 Sok. Seyrantepe Bulvarı No:18,  Kayapınar / Diyarbakır
Telefon: 0 532 157 0577


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın