Bir Seansta En Fazla Ne Kadar Saç Ekilir?

admin

Saç ekimi yaptırmak isteyenler genellikle ilk düşündükleri saç dökülmesi yaşanan saçsız bölgeye en çok ne kadar saç ekilebileceğini düşünmekte. Özellikle çok fazla saç dökülmesi yaşamış neredeyse tamamen kel erkekler de tüm alanın kapanabilmesi çok fazla saç ekimi gerekmekte.

Tabi ki saç ekimi dediğiniz işlem en az 6 saat ile 10 saat arasında sürmekte ve saç ekimi yaptıracak kişiler bir seansta tüm işlemin bir kerede olması taraftarı. Tekrar iğne yemek ve 2. seans için ayrıca bir ücret ödemek ikinci plana atılıyor.

Günümüzde teknoloji sayesinde artık 5000 üzerinde greft saç ekimi neredeyse 10 saat gibi bir sürede tamamlanmakta. Tabi ki burada en önemli nokta Donör bölgenin yani ense ve kulak arkası kısmındaki saçların sıklığı. Yani sizin verici alanınız ne kadar yoğun ise o kadar çok saç ekimi yapılabilir.

Resimdeki saç ekiminde 6.500 greft saç ekimi yapıldığı belirtilmiştir. 


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Saç Dökülmesini Durduran En Başarılı ve En Etkili İlaçlar[/jaw_highlight]


Fakat aslında saç ekiminde şu anki teknolojide 5000 ile 6000 greft saç ekimi son derece yüksek ekimler arasına girmektedir. İnternette 9000 greft saç ekimi 10000 greft saç ekimi gibi rekorlar görebilirsiniz. Fakat bunlar ne kadar gerçek, Donör alanı bu kadar saç alımından sonra nasıl bir görüntü verecek bunların hepsini bilmek gerekiyor.

 Resimde gördüğünüz saç ekiminde 6000 greft saç ekimi yapılmıştır.

2021 teknolojisi ile 5000 ile 6000 greft saç ekimi en idealidir. Bu rakamların üstündeki saç ekimlerinde maalesef donör alan çok fazla yıpranır ve kötü bir görüntü oluşturabilir. Fakat sadece donör alanınız değil göğüs bölgenizdeki yada sakal bölgenizdeki kıllar da saç ekimine uygun bulunursa bu şekilde 7000 greft saç ekimi yapılabilir ve gayet başarılı sonuçlar alınabilir.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorları ve Fiyatları[/jaw_highlight]


Bu kadar yüksek saç ekimini bir çok doktor yapmamaktadır. bu nedenle sık ve yüksek yoğunlukta saç ekimi düşünüyorsanız kesinlikle iyi araştırmanız gerekmektedir.

 

 

“Bir Seansta En Fazla Ne Kadar Saç Ekilir?” üzerine bir yorum

  1. Doktorunun dediği kadarıyla dönor bölgem çok iyimis . En az 6000 kök çıkar dedi. Bakalım ekilsin gorucez. Dönor bölge çok önemli ama boşluk kalsın istemiyorum

    Yanıtla

Yorum yapın