Ahmet Maranki Saçkıran Kürü Tedavisi(En Etkili Bitkisel Saç Kıran Tedavisi)

admin

Ahmet Maranki Saçkıran Kürü, En Etkili Saçkıran Kürü, Saçkıran Yağ Kürü, Saçkıran için yağ Kürü, Saçkıran İçin Bitkisel Kür

Saçkıran hastalığı birçoğunuzun bildiği gibi saçlı deride ya da sakal bölgesinde meydana gelen kıl dökülmesi olarak adlandırılır. Alopesi areatadan farklıdır. Alopesi areata kellik olarak adlandırılır. Ancak saçkıran hastalığında lokalize saç kayıpları vardır. Yani alopesi areata saçkıran hastalığından daha geniş bir tanımlamadır. Saçkıran hastalığına sıklıkla dermatofit mantar türleri neden olmakla birlikte oluşan tabloya dermatofitoz denir. Mantar türleri genellikle ıslak ve nemli yerleri sever. Saç ve sakal derisi de genellikle ıslak ve nemli olduğu için mantarlar buraları tutarak zamanla enfeksiyon oluştururlar. Başlangıçta derinin ektoderm tabakasında yer alan dermatofitler zamanla buradaki kılların bölgesel olarak dökülmesine sebep olurlar.

Saçkıran Hastalığına Ahmet Maranki Çözümü

Saçkıran hastalığından muzdarip olanlar kimyasal ilaçlarla ya da bitkisel tedaviler ile problemlerine çözüm aramaya başlarlar. Kimyasal ilaçlar genellikle hekimler tarafından hastalara reçete edilir. Dermatoloji uzmanlarının saçkıran hastalığına verdiği ilaçlar düzenli kullanılırsa olumlu sonuçlar alınacağı bir takım testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak bunun yanında bölgesel kıl dökülmeleri için bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki mucizevi bir kür tarif ediyor. Bu kür içerisinde ısırgan otu yağı, sarımsak yağı ve çam yağı bulunuyor. Bunları belirtilen oranlarda birbirine karıştırıp yine belli miktarda kıl dökülmesi yaşadığınız bölgeye hafif ve nazikçe uyguladığınız takdirde bir hafta gibi bir süre içinde bile etkisini görmeniz mümkün. Ancak bitkisel tedavilerde de mutlaka kaliteli ürünleri tercih etmenizde fayda var. Şunu da eklemeden geçmeyelim; Ahmet Maranki’nin tarif ettiği dozdan fazlasını kesinlikle kullanmayın. Sarımsak yağı, havuç yağı, badem yağı ve buğday yağını saçkıran hastalığının tedavisi için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ahmet Maranki’nin tariflediği bitkisel yağları kaseye boşaltıp karıştırın. Bir hafta boyunca steril bir pamuk ya da kulak çubuğu yardımıyla kıl dökülmesi yaşadığınız bölgeye uygulayın ve daha sonra üzerini kapatın. Genellikle akşam saatlerinde uygularsanız sabah kalktığınızda ise saç yada sakal bölgenizi yıkayarak güne başlayabilirsiniz. 

Saçkıran Hastalığı İçin Bitkisel Tedavi Yöntemi %100 Çözüm Sağlar Mı?

Tıp literatüründe bulunan birçok hastalık için bitkisel tedavi yöntemleri elbette işe yaramaktadır. Çünkü doktorların hastalarına reçete ettiği ilaçlar da zaten bitkilerden elde ediliyor. İlaçları zehirden ayıran en önemli fark kullanılan dozudur. Yani basit bir ağrı kesiciyi bile doktorunuzun tavsiye ettiği miktardan fazla kullanırsanız zehirlenip hayatınızı kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun için saçkıran hastalığının tedavisinde kimyasal ilaç kullanımının yanı sıra bitkisel tedavi yöntemlerini de düşünebilirsiniz. Ancak ikisini bir arada lütfen denemeyin. Bu sefer ilaçların yan etkileri ortaya çıkabilecek ve bitkisel tedavi ve kimyasal ilaçlar birbirini negatif anlamda etkileyebilecektir. Eğer hekimlerden yazdığı kimyasal ilaç yani farmakolojik ilaç yönteminden fayda görmediyseniz biraz ara verip Ahmet Maranki saçkıran tedavisini deneyebilirsiniz. Oldukça kolay bulunan ve uygun fiyata satılan malzemelerle hazırlanabilen bu tarifte gerçekten bir hafta gibi kısa bir sürede sonuç alınabiliyor. Sadece saçkıran hastalığında değil bitkisel tedavi yöntemleri günümüzde pek çok hastalık için deneniyor ve başarılı da oluyor.

Ahmet Maranki saçkıran tedavisinde büyük araştırmalar yapmış ve susam yağı, sarımsak yağı gibi bitkisel karışımların işe yaradığını fark etmiştir. Uzun yıllar test ettiği bilgisini kamuoyu ile paylaşmış ve bütün insanlara faydalı olmak adına özellikle saçkıran hastalığı yaşayan insanların dertlerine çare bulabilmek için mucizevi bir kür tarif etmiştir. Bitkisel yağların karışımı dermatophytosise yol açan mantarların saçlı deride ve sakalda üremesini engellemektedir.

Yorum yapın