Acıbadem Saç Ekimi + 2024 Fiyatları ,Acıbademde Saç Ektirenlerin Yorumları ve Sonuçları

admin

Acıbadem Hastanesi Saç Ekim Fiyatları 2024,Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi Yorumları,Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi Sonuçları, Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi Öncesi Sonrası Fotoğraflari, Acıbademde Saç Ektirenlerin yorumları ve Görüşleri, Acıbademde Saç Ektirme Ücretleri

Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi

Türkiye’nin en büyük sağlık kuruluşları arasında yer alan Acıbadem Hastanesi saç ekimi konusunda da Türkiye’de ve Dünyada ilk sıraları zorlamakta. Özellikle Avrupa ve Amerika kıtalarından çok fazla saç ekimi için hasta gelmekte. Saç ekimi konusunda dünyada sayılı Saç ekim hastaneleri arasına girmiştir. Acıbaden hastanesinde saç ekimi konusunda öne çıkan 2 başarılı doktor bulunmakta. Doktor ABDULLAH ETÖZ Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanı ve Doktor NEZAİL DEMİRCİLER Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanı.

Neredeyse tüm saç ekimi operasyonları son derece başarılı ve çok steril hastane ortamlarında gerçekleşmekte. Acıbadem Saç ekim konusunda uzman çalışanlar ve doktorlar ile birlikte saç ekimi yapması diğer saç ekim merkezlerinin bir adım önüne taşımaktadır. 

Acıbadem hastanesinde bir çok saç ekim yöntemi uygulanmaktadır. Özellikle saç ekimi yaptıracak kişinin saç karakterine saç yapısına göre en doğru yöntem kullanılmaktadır. Hastane ortamında yapılan saç ekimi diğer merkezlerde yapılan saç ekimi operasyonlarına göre daha sağlıklıdır. Ayrıca herhangi bir komplikasyon durumunda acil olarak müdahale edilme ihtimali diğer saç ekimi merkezlerine göre daha yüksektir.

Acıbadem hastanesi saç ekimi konusunda dünyadaki bir çok saç ekim merkezinden çok daha başarılıdır. Zaten Saç ekimi yaptıranların neredeyse %80 civarı yurt dışından gelmektedir.

Acıbadem Hastanesi Saç Ekim Fiyatları 2024

Acıbadem hastanesi saç ekimi fiyatları 2024 yılı itibari ile saç ekimi yapılacak operasyonun şekline göre değişmektedir. Ortalama 1000 saç kökü fiyatı 2.500 TL ile 4.000 TL arasında ekilmektedir. Ortalama bir saç ekimi operasyonu tüm işlemler dahil 9.000 TL civarında bir rakama yapılmaktadır. Tabi ki her özel hastanede olduğu gibi pazarlık yaparak rakamları biraz daha aşağı çekmek mümkün. Saç yıkama ve sonraki kontrollerde bu fiyata dahildir.  Fakat PRP tedavisi bu fiyatlara dahil değildir. Acıbadem  PRP tedavisi de almak isterseniz ortalama 1000 TL daha fazla ödemeniz gerekmekte. Saç ekimi fiyatını kredi kartı ile taksitlendirmede ile de ödeyebilirsiniz. Yurt dışından gelen hastalar için ise ortalama 2.000 ile 2.200 Euro civarında saç ekimi fiyatı istenmektedir.

Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi Yorumları

Acıbadem hastanesi saç ekimi konusunda son derece başarılı olduğunu dile getirmiştik. Yaptığımız araştırmalarda ise özellikle saç ekimi operasyonun başarılı olduğu fakat sonrasında ilginin azaldığı konusunda şikayetler bulunmakta. Fakat ortalama olarak alırsak Acıbademde saç ekimi yaptıranların yorumları %90 oranında memnun olduğu görünmekte. Özellikle temizlik ve hijyen konusunda hiç şikayet yorumu görmedik. Saç ekimi işlemleri ne kadar da doktor kontrolü ile gerçekleşse de maalesef insan bünyesinin nasıl tepki vereceğini önceden bilmem imkansız. Fakat Acıbadem hastanesi bu konuda bir çok test yaparak en aza indirmektedir. Buda Acıbadem hastanesini bir adım öne çıkarmaktadır.

Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi Sonuçları

Acıbadem hastanesi saç ekimi sonuçları hastaların izni ile eklenmiştir. Tüm sonuçlar hastaların bilgisi dahilinde Acıbadem öncesi sonrası saç ekimi fotoğrafları olarak eklenmiştir. Görüntü ve yorumlar itibariyle sonuçlar son derece başarılı olduğu görülmekte. Ayrıca Acıbadem hastanesinde saç ekimi yaptıranlar

Acıbadem Hastanesi 2000 Greft Saç Ekimi Öncesi Sonrası

Acıbadem Hastanesi 3000 Greft Saç Ekimi Öncesi Sonrası

Acıbadem Hastanesi 4000 Greft Saç Ekimi Öncesi Sonrası

Acıbadem Hastanesi 5000 Greft Saç Ekimi Öncesi Sonrası

Acıbadem Hastanesi Şakak Saç Ekimi Öncesi Sonrası

Acıbadem Hastanesi Şakak Saç Ekimi Öncesi Sonrası

Yorum yapın