1. Ana Sayfa
  2. Saç Ekim Merkezleri
  3. Ankara Saç Ekim Merkezleri Fiyatları 2022 ve En İyi En Başarılı Merkezler

Ankara Saç Ekim Merkezleri Fiyatları 2022 ve En İyi En Başarılı Merkezler

featured

Ankara’nın En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2022 Fiyatları, Ankara’nın En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Ankara’da En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Ankara’da Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Ankara Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Ankara’da Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Ankara Saç Ekim Merkezleri Ücretleri ve Tüm Detaylar…

Ankara Saç Ekimi konusunda İstanbul’dan sonra en şanslı şehirlerden biri. Son dönemlerde Tüm dünyadan da Ankara’ya saç ekimi için gelen bir çok saç konusunda sıkıntılı hasta bulunmakta. Tabi ki Ankara’nın tüm dünyada tercih edilmesinin 2 sebebi var. Bunların başında saç ekimi konusunda çok kaliteli çok iyi doktorlarının olması. İkinci sebep ise kesinlikle fiyat. Çünkü dünyada saç ekimi fiyatları neredeyse 3 Euro’dan başlamakta. Ayrıca Ankara çevre illerden de çok fazla saç ekimi için hasta almaktadır. Ankara’da  Dr. Muhammet Özgehan, Doç. Dr. Serdar Görkem, Dr. Hikmet Karayel , Op. Dr. Fatih Öktem gibi saç ekimi dünyasının önde gelen doktorları bulunmaktadır. Aşağıdaki listemizi karışık olarak hazırladık ve hepsi Ankara’nın en çok tercih edilen ve gittiğinizde pişman olmayacağınız doktorları ve saç ekim merkezleri….

En İyi En Başarılı Ankara Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

Ankara International Saç Ekim Merkezi

Doç. Dr. Serdar Görkem eşliğinde başarılı bir şekilde sonuçlanacak olan saç ekim işlemi için; Ankara International Saç Ekim Merkezi ile iletişim kurmanız gerekmektedir. 1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Estetik Cerrahi Anabilim mezunu olan doktor 2002 yılında uzman unvanını almış olup, 2011 yılına kadar Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapmıştır. 2011’de Doçent unvanını elde eden Doktor Görkem; daha sonra Ankara International Saç Ekim Merkezi’nde görev yapmaya başlamıştır. Saç ekiminde FUE tekniği konusunda uzman olan ve bu alanda birçok ödüle de layık görülen Doç. Dr. Serdar Görkem ile emin ellerde olacak ve ağır sızı olmadan bu operasyonu başarıyla tamamlayacaksınız.

Ankara International Saç Ekim Merkezi’nde görevli Doç. Dr. Serdar Görkem’den alacağınız saç ekim işlemi için; 3.000 ila 7.000 TL arasında değişen bir fiyatla karşılaşacaksınız.

Ankara International Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Kazım Özalp, Uğur Mumcu Caddesi. No: 6 06700 Çankaya/ANKARA
Telefon (0312) 494 05 27 GSM No: (0542) 618 10 10


Tripaesthetic Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi alanında ülkemizin en ünlü doktorlarından Dr. Muhammet Özgehan’ın üst düzey standartlara sahip kliniğidir. Dr. Muhammet Özgehan tüm ekimlerine kendi girer ekim olduğu anlaşılmayan sık ve doğal ekim yönleriyle ünlüdür. Pek çok ünlü ismin ekim yaptırdığı tripaesthetic üst düzey standartlara sahiptir.

Tripaestheticte ekim öncesi ücretsiz muayene ve saç analizi bizzat Dr. Muhammet Özgehan tarafından yapılır. Dr Muhammet Özgehan için hasta güvenliği ve operasyon başarısı her zaman en önceliklidir.

Ekimden önce yapılan kan testlerle hastanın kanla bulaşan bir hastalığını olup olmadığı, kanama ve pıhtılaşma durumu, anemisinin, diyabetinin, tiroit hastalığının yada enfeksiyonunun olup olmadığı değerlendirilir. Ayrıca çekilen EKG ile hasta kalp hastalıkları yönünden incelenir . tüm bu testlerden sonra ancak sağlık yönünden ekilen saçların tutmasını engelleyecek bir hastalığı olmayan ve saç ekimi operasyonunda sorun yaşamayacak hastalara ekim uygulanır.

Ekim boyunca damar yolu acık olan hastalara ekim boyunca mai ve ilaç desteği damar yolundan sağlanırken hastalar ekim boyunca kan basıncı, EKG, kan oksijen düzeyi ve kalp ritmi açısından moniterize edilerek izlenir kısaca TRİPAESTHETİC’e her şey olması gerektiği gibidir.TRİPAESTHETİC te saç ekimi işlemi kişiye özel planlanır  tecrübeli bir ekip ve iyi bir doktor tarafından uygulanır.

Micro cerrahi FUE ,DHİ, saç ,sakal ve kaş ekimi uygulamaları yapılmaktadır. Tripaesthetic şehir ve yurt dışından gelen hastalar için konaklama ,transfer ve tercüman hizmetleri de  sunar

Tripaesthetic Saç Ekim Merkezi  Saç ekimi fiyatları 7000 TL ile 15.000 TL arasında değişmektedir.

Tripaesthetic Saç Ekim Merkezi  Sakal ekimi fiyatları 7000 TL ile 15000 TL arasında değişmektedir. Kaş Ekimi Fiyatları ise 3000 TL ile 6000 TL arasında ücretlendirilir fiyata ekim öncesi tüm testler ve ekim sonrası 4 prp ve 1 mezoterapi dahildir.

Tripaesthetic Saç Ekim Merkezi  İletişim Bilgileri:

Adres:  Prof.Ahmet taner Kışlalı mah 2800 sok no 6 Çayyolu CANKAYA ANKARA
Tel : 03122410741 -05327220233-05327220294


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight] En İyi ve En Başarılı Saç Eken Doktorlar ve Saç Ekim Merkezleri Listesi[/jaw_highlight]


Dr. Hikmet Karayel Saç Ekim Merkezi Ankara

Saç dökülmesi ve kellik problemi yaşayan kişiler için; alanında uzman olan Estetik, Plastik, Rekonstrüktif Cerrahi ekibi ile hizmet veren ve 20 yıla yakın bir süredir bu alanda başarı ile saç ekim operasyonlarının altında imzası olan Dr. Hikmet Karayel Saç Ekim Merkezi ile artık siz de gür saçlara sahip olacaksınız. Steril ve hijyenik koşullarda, anlaşmalı olan hastanelerde gerçekleştirilen saç ekim işleminde ağrı olmayacak ve operasyon sonrasında da yara izi bulunmayacak. Ayrıca saçların ekiminden sonra tutma oranı da % 99 olarak, müşterileri son derece memnun etmektedir. Yani ekiminden sonra yeniden dökülmesi söz konusu değildir.

Gür saçlarınız ile karizmatik bir duruşa kavuşmak için Dr. Hikmet Karayel Saç Ekim Merkezi’nden alacağınız hizmet için 4.000 ila 8.000 TL arasında bir rakam ödeyeceksiniz. Saçlarınızın yoğunluğuna ve kellik durumunuza göre rakam bu aralıkta değişebilmektedir.

Dr. Hikmet Karayel Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: İnkılap Sok. No: 27 Kızılay/ANKARA
Telefon : (0312) 418 03 03 / GSM No: (0530) 884 41 23


Esteanka Saç Ekim Merkezi Ankara

Op. Dr. Başar Kaya ve ekibi ile 20 yılı aşkın bir süredir Esteanka Saç Ekim Merkezi’nde başarı ile saç ekim hizmeti verilmektedir. Saç ekiminin yanı sıra; kaş, bıyık ve sakal ekimi operasyonları da yapılmaktadır. Ayrıca RPP tedavisi ile cansızlaşmış olan saç kökleri canlandırılmaktadır. Kellik sorununun tarih olduğu Esteanka Saç Ekim Merkezi ile tamamen steril ortamlarda ekim işlemleri gerçekleştirilmekte ve ağrı sızı olmadan başarılı müdahalelerde bulunulmaktadır. Uzman Op. Dr. Başar Kaya ve sağlık ekibi; saçların tutma oranının yüksek olmasına da önayak olmaktadır. % 99 saç tutma oranı ile bu alanda en başarılı operasyonların altına imza atan saç ekim merkezinde, ekim işleminden sonra saçların dökülmesi söz konusu olmayacaktır.

Esteanka Saç Ekim Merkezi’nden alacağınız hizmet için 5.000 ila 9.000 TL arasında değişen bir rakam ödeyeceksiniz. Saçların durumuna göre, bu fiyat aralığında rakam değişebilmektedir. Saçlarınızın önden, arkadan ve yandan fotoğrafını çekip göndererek, fiyat konusunda daha rahat bilgi edinebilirsiniz.

Esteanka Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Gaziosmanpaşa Mah. 06360 Çankaya/ANKARA
Telefon No: (0312) 419 40 42 / GSM No: (0505) 563 72 47Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Protez Saç Yapan Firmalar ve FiyatlarıListesi[/jaw_highlight]


Fatih Öktem Saç Ekim Merkezi Ankara

Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ile Türk Tabipler Birliği üyesi olan Op. Dr. Fatih Öktem; kendi adıyla açmış olduğu saç ekim merkezinde; saç ekiminin yanı sıra, estetik alanındaki başarılı operasyonlarıyla da dikkat çekmektedir. Hastalarını kendisine ait olan muayenehanesinde kabul eden Dr. Öktem; estetik cerrahi, FUE tekniği ile saç ekimi ve medikal estetik konusunda yardımcı olarak, insanların daha genç, daha karizmatik ve enerjik görünmelerini sağlamaktadır. Burun, yüz, cilt ve meme estetiği, yağ aldırma ve FUE tekniği ile saç ekimi konusunda hizmet veren Fatih Öktem Saç Ekim Merkezi’nden alacağınız saç ekim hizmetinden son derece memnun kalacaksınız. Ağrısız ve steril ortamlarda yapılan saç ekimi sonrasında herhangi bir yara izine de rastlanmamaktadır. Ayrıca saçların tutma oranı da % 99’un üzerindedir, bu da saç ekiminden sonra dökülmesinin söz konusu olmayacağı anlamı taşımaktadır.

Fatih Öktem Saç Ekim Merkezi’nden alacağınız saç ekim hizmetinin fiyatı, saçların yoğunluk durumuna göre değişebilmektedir. Fiyat aralığı ise 4.000 ile 8.000 TL’dir.

Fatih Öktem Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Ümit Mah. 2432. Cad. No:58/11 (Galleria AVM Karşısı) Çankaya/ANKARA
Telefon : (0312) 240 39 99 / GSM No: (0532) 409 00 12


Fehmi Arman Saç Ekim Merkezi Ankara

20 yılı aşkın süredir saç ekimi konusunda hizmet veren ve bu alanda başarılı 15.000’den fazla operasyonun altında imzası olan Fehmi Arman ve ekibi ile kendinizi emin ellerde bulacaksınız. FUE tekniği ile saç ekimi konusunda uzmanlaşmış olan bu saç ekim merkezi; bu tekniği ilk kez kullanan merkezler arasındadır. Ayrıca çeşitli araştırmalar neticesinde kendi saç ekim teknikleri olan One By One saç ekimini de geliştirmeyi başarmış olan bir saç ekim merkezi ile karşı karşıyasınız. Ağrı hissettirmeden, tamamen steril ortamlarda saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirilen Fehmi Arman Saç Ekim Merkezi; % 99’dan fazla saç tutma oranıyla da büyük bir ilgi görmektedir. Anlaşmalı olan hastanelerde, Plastik Cerrahi alanında uzman olan doktor Fehmi Arman ve sağlık personelleri tarafından saç ekim hizmeti sunulmaktadır.

Fiyatları saçların yoğunluğuna ve kellik durumuna göre 6.000 ila 12.000 TL arasında değişebilmektedir. Saç ekiminden önce yandan, önden ve arkadan saçınızın fotoğrafını Fehmi Arman Saç Ekim Merkezi’ne yollayarak, fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

Fehmi Arman Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1332. Sok. No: 15 Çankaya/ANKARA
Telefon : (0312) 236 00 77 / GSM No: (0533) 652 66 19Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]En İyi Saç Similasyonu Yapan Dövmeciler ve Fiyatları[/jaw_highlight]


Kon Hair Saç Ekim Merkezi Ankara

Op. Dr. Afşin Uysal ve ekibi ile 15 yılı aşkın tecrübeye sahip bir şekilde saç ekim operasyonlarında hizmet veren ve bu zamana kadar 10.000’den fazla operasyondan alnının akıyla çıkmayı başarmış olan Kon Hair Saç Ekim Merkezi; etik kurallara bağlı kalacak şekilde, anlaşmalı olan hastanelerde saç ekim işlemlerini gerçekleştirmektedir. Saç ekiminin yanı sıra; kaş ve sakal ekimi operasyonlarında da başarılı bir hizmet anlayışı ortaya koyan Kon Hair Saç Ekim Merkezi; % 99’un üzerinde saç tutma oranıyla bu noktada müşterilerine güven de vermektedir. Saç ekimi işleminde herhangi bir ağrı veya sızı olmadan gerçekleştirilen operasyonlardan sonra saçların dökülmesi gibi bir durum da ortaya çıkmamaktadır. Ayrıca saç ekiminden sonra herhangi bir yara izi kalıcılığı da söz konusu değildir.

Saçlarınızın yoğunluk durumuna göre Kon Hair Saç Ekim Merkezi’nden saç ekim işlemini 5.000 ile 11.000 TL arasında değişen fiyatlarla alabilirsiniz. Hizmet almadan önce bilgi almak adına saçlarınızın yandan, önden ve arkadan 3 adet resmini yollayabilirsiniz.

Kon Hair Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Yukarı Bahçelievler Mah. Özyüksel Apt. Aşkaabat Cad. No: 8 D: 2 06490 Çankaya/ANKARA
Telefon: (0312) 222 9 111  / GSM No: (0532) 335 30 57Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En Başarılı Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları[/jaw_highlight]


Naturel Hair Saç Ekim Merkezi Ankara

Etik kurallara bağlı kalacak şekilde, plastik cerrahi ve sağlık ekipleri ile anlaşmalı olan hastanelerde Naturel Hair Saç Ekim Merkezi tarafından saç ekim işlemleri gerçekleştirilmektedir. Steril ve hijyenik koşullarda gerçekleştirilen saç ekimi; DHI saç ekimi ve FUE tekniği ile saç ekimi olmak üzere 2 farklı şekilde bu saç ekim merkezinde karşınıza çıkıyor. Her iki yöntem de, 10 yılı aşkın tecrübeye sahip olan uzman doktorlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede operasyonunuz başarılı bir şekilde sonuçlanmakta ve emin ellerde olduğunuzun garantisi verilmektedir. Ayrıca ekilen saçların tutma oranı da bir hayli yüksek olup, ekimi yapıldıktan sonra saç dökülmesi gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.

Naturel Hair Saç Ekim Merkezi’nden alacağınız hizmet için 4.000 ila 6.000 TL arasında bir bedel ödeyeceksiniz. Saçlarınızın yoğunluğuna göre bu fiyat aralığında bir rakam sizlere sunulacaktır.

Naturel Hair Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Yukarı Bahçelievler Mah. Aşkaabat Cad. No: 42 Çankaya/ANKARA
Telefon : (0312) 442 02 45 / GSM No: (0505) 776 42 80


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Genetik Saç Dökülmesini Önleyen En Çok Tercih Edilen İlaçlar[/jaw_highlight]


Yorum Yap

Yorum Yap