Ordu Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Ordu’nun En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2022 Fiyatları, Ordu’nun En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Ordu’da En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Ordu’da Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Ordu Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Ordu Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Ordu Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Ordu Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Ordu Saç Ekimi Yapan Yerler , Ordu Saç Ekim Merkezi , Ordu Saç ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…

Sağlıklı ve gür saçlara herkes sahip olmak ister. Böyle saçlara güzelliği tamamladığı için çok önemlidir. Gür saçlara sahip olabilmek için çeşitli bakımlar yapılmalıdır. Her zaman bakımlarda istenilen sonuçlar elde edilememekte ve saçlar dökülmesi, saç azalması gibi sorunlar ile karşılaşılmaktadır. Saç dökülmesinin genetik faktörler çok etkilidir. Dengesiz beslenme, stres ve üzüntüye bağlı olarak bağışıklık sisteminin zayıflaması sonucunda saçlar dökülebilmektedir.

Tiroit bezi hormonları saçların sağlıksız görünmesine neden olmakta ve saçların dökülmesine neden olmaktadır. Diyabet, kanser, kansızlık gibi rahatsızlıklar sonucunda da saçlar dökülmesi görülmektedir. Saçlara yapılan boya, fön, perma gibi işlemler sonucunda saçlar zayıflamakta ve dökülmektedir.  Hem kadın hem de erkeklerde yaşlandıkça saçlarını kaybederler. Bazen ise kel kalınmaktadır. Bu durum bir hastalık değildir. Kellik genellik ile erkeklerde daha sık görülen bir durumdur.

Saçların dökülmesi, azalması ya da kellik üzerine çok sayıda çalışma yapılmıştır.50 ile 100 arasında saç telinin dökülmesi normaldir. Bu sayının üzerinde olması, saçların incelmesi ve azalması halinde bir uzmana başvurulmalıdır. Bu durumlar ile karşılaşan kişilere istedikleri görünüme sahip olabilmeleri için saç ekim yöntemleri geliştirilmiştir.

Ordu ilinde bulunan Özel Ordu Umut Hastanesi 2006 yılından itibaren hizmet vermektedir ve saç ekimi yapılmaktadır. Başka bir seçenek ise Mürsel Çepni-Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği ile istediğiniz saçlara sahip olabilirsiniz. Saç ekimi son yıllarda daha sık yapılmaktadır. Bu duruma özel saç ekim merkezleri bulunmaktadır. Karadeniz Saç Ekim Merkezi ile saç ekim tedavisi uygulanmaktadır.

En İyi En Başarılı Ordu Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

█ Özel Ordu Umut Hastanesi

On üç yıldır hizmet veren Özel Ordu Umut Hastanesi alanında uzman ve başarılı doktorları çok sayıda branşta hastaların sağlıklarına kavuşmalarını sağlamaktadır. Hafta içi 08:00 ile 14:00 arasında poliklinikler hizmet vermektedir.7 gün 24 saat acil servis hizmet vermektedir. Saç dökülmesi çeşitli nedenlere bağlı olarak son yıllarda artmıştır. Umut Hastanesi’nde Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi branşında saç ekimi yapılmaktadır. Op. Dr. Bülent Kement 2013 yılından beri hizmet vermektedir. Alanında uzman bir isim olan Bülent Kement 9 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Foliküler ünite transplantasyonu ve foliküler ünite ekstraksiyon yöntemleri kullanılarak saç ekim operasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Hastanenin resmi internet sitesinde saç yoğunluğu hesaplama bölümü bulunmaktadır. Bu bölümden saç ekimi yaptırmak istediğiniz bölgeyi seçerek nasıl bir sıklık istediğinizi belirliyorsunuz. Tahmini saç sayısı ve gref sayısını vermektedir. Bu sayılar tahminidir. Saç özellikleri ve kafanın büyüklüğüne bağlı olarak değişmektedir. Bu konuda Dr. Kement gerekli analiz ve incelemeleri yaptıktan sonra saç ekiminin ne kadar ve nasıl yapıldığını belirlemektedir. Saç ekim işlemi bir cerrahi operasyondur. Bu yüzden alanında uzman doktorlar ve steril koşullarda yapılmalıdır. Özel Ordu Umut Hastanesi bu şartları sağlamaktadır. Saç ekimi fiyatlarının ortalama olarak 4.000 ile 10.000 TL arasında değişmektedir.

Özel Ordu Umut Hastanesi İletişim Bilgileri:
Adres: Şahincili Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:218 / ORDU
Telefon:  0 452 234 90 30


█ Mürsel Çepni Saç Ekimi

Kendine ait özel kliniğinde saç ekim tedavisi yapan Op. Dr. Mürsel Çepni, 2000 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 2005-2011 yıllarında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim uzmanlık eğitimini almıştır. Zorunlu hizmeti ve iki yıl özel bir hastanede çalıştıktan sonra 2018 Kasım ayından itibaren Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği’nde hasta kabulüne başlamıştır.

Site üzerinden online olarak randevu alınabilmektedir. Saç ekimi tedavisi dışında cerrahi estetik operasyonlarını da yapmaktadır. Hafta içi 8:00 – 18:00 arasında ve Cumartesi günü 9:00 – 18:00 arasında hizmet vermektedir. Sayfada saç ekimi ile ilgili bölümler bulunmaktadır. Tanı ve tedavi için ayrıntılı bilgiyi muayenede verilmektedir. Tedavinin uygulanacağı saça bağlı olarak ücretler 3.000 ile 8.000 TL arasında değişmektedir.

Op. Dr. Mürsel Çepni İletişim Bilgileri
Adres: Karapınar Mahallesi 1128.sokak No:1/103, Kat:1 Altınordu/ORDU
Telefon: 0452 777 70 52


█ Karadeniz Saç Ekim Merkezi Ordu

Saç ekimi ve saç tedavisi alanında uzman bir kuruluştur. Saç tedavisi, saç ekimi alanında uzman doktorlar tarafından yapılmaktadır. Saçları ile ilgili sorun yaşayan hastaların çeşitli açılardan(ön, tepe ve ense bölümü) çekilen fotoğraflarınızı çekip ve ad, yaş ve iletişim bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Uzmanlar tarafından gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra size geri dönüş yapılmaktadır. Bu ilk inceleme sonucunda ihtiyacınız olan saç ekimi mi saç tedavisi bu konu hakkında bilgilendirilmektedir. Bu incelemenin sonucu kesin bir sonuç değildir. Burada amaç kişinin bilgilendirilmesini sağlamaktadır. Muayene sonucunda her şey daha net belirlenmektedir.

Saç ekim yöntemleri olarak ağrısız iğnesiz saç ekimi ve DHİ yöntemi ile yapılmaktadır.Saç ekim operasyonu hastanede steril bir ortamda yapılmaktadır. Ağrısız iğnesiz saç ekimleri alanında uzman doktorla tarafından yapılmaktadır. On iki yıldır hizmet veren Karadeniz Saç Ekim Merkezi resmi sitesi üzerinden ücretsiz saç analizi yaptırabilirsiniz. Bu merkezi öne çıkaran nokta saç ekim sonrası ücretsiz konaklama imkanı sunmasıdır. Kliniklerde muayeneler ve saç analizleri ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Saç ekimi operasyonunun büyüklüğü kişiden kişiye göre değişmektedir. Operasyonun büyüklüğüne bağlı olarak saç ekim fiyatları ortalama olarak 2.000 ile 6.000 TL arasındadır.

Karadeniz Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Bahçelievler Mahallesi, Atatürk Bulvarı No:207 Gözde Lazer Tıp Merkezi, Altınordu – ORDU / TÜRKİYE
Telefon: 0452 777 30 00


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın