Nevşehir Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Nevşehir’in En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2021 Fiyatları, Nevşehir’in En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Nevşehir’de En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Nevşehir’de Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Nevşehir Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Nevşehir Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Nevşehir Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Nevşehir Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Nevşehir Saç Ekimi Yapan Yerler , Nevşehir Saç Ekim Merkezi , Nevşehir Saç Ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…

Son zamanların en çok şikayet edilen estetik rahatsızlıklarından olan saç dökülmesi ve saç seyrekleşmesi sorunu özellikle erkeklerin sık sık başına gelmektedir. Çok farklı sebepleri olabilen saç dökülmesi, kişinin öz güvenini yitirmesine neden olmakta ve aynı zamanda görünümü bozmaktadır. Saçlar, kişilerin görünümü üzerinde en çok etkili olan yerlerden biridir. Bu nedenle saçların dökülmesi ve seyrekleşmesi can sıkıcı bir estetik problemdir. Bu problemlere karşı son zamanlarda saç ekimi yöntemleri geliştirilmiştir. Nevşehir ili saç ekimi tedavisinden yararlanılan illerimizden biridir. Çeşitli klinikler aracılığıyla saç ekimi estetik tedavisi verilmektedir. Kayseri Elegan Estetik Kliniği, saç ekimi tedavisinde hizmet vermektedir.

Saç ekimi operasyonları, kişinin vücudundaki sağlıklı ve güçlü kılların istenilen bölgeye nakledilme işlemlerine dayanır. Göğüs, ense ve saçın yan kısmındaki güçlü kıllar saç ekimi tedavisi için uygundur. Ekilmek için alınan saç köklerine greft ismi verilir. Saç ekimi yaptırmak isteyen kişilerde, istenilen bölgeye nakledilmek istenen greft sayısı sağlıklı bölgelerde yeterli olmalıdır. Steril ameliyathane şartlarında yapılan operasyonlar, genel olarak fazla risk içermemektedir. Fakat her ameliyatın kendi içinde risk barındırma faktörü taşıması nedeniyle dikkatli olunması gerekmektedir. Bu nedenle saç ekimi tedavisi yapan kliniklerin uygun şartları taşıması gereklidir. Op. Dr. Niyazi Şimdivar Kliniği, saç ekimi ve farklı estetik alanlarda hizmet sunmaktadır.

Ülkemiz ve dünya genelinde uygulanan saç ekimi yöntemleri, imkanların gelişmesiyle daha sık yapılmaya başlanmıştır. Özellikle; başarı ve kalıcılık oranının artması, saç ekimi estetik tedavilerine gösterilen talebi arttırmıştır. Saç ekimi tekniklerinin seçimi; kişinin saç ve kıl yapısına, cerrahın tercihine ve farklı etkenlere göre değişebilmektedir. Dünya genelinde başarısını kanıtlamış olan ve en sık uygulanan yöntem FUE saç ekimi yöntemidir. Saç ekimi tedavilerini bilgili ve tecrübeli doktorların yapması gerekmektedir. Saç ekimi tedavisi öncesi yapılan analizler de önemlidir. SO-EP Estetik Güzellik Merkezi, tecrübeli doktorları ile saç ekimi tedavisi yapmaktadır.

En İyi En Başarılı Nevşehir Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

█ Elegan Estetik Kliniği Kayseri

Kayseri ilinde hizmet veren Elegan Estetik kliniği saç ekimi alanında tedavi hizmeti sunmaktadır. Op. Dr. Mehmet Gökhan Şahin tarafından hizmet verilen hastanede saç ekimi dışında birçok estetik tedavi de yapılmaktadır. Uzman klinik ekibiyle ve güler yüzlü personelleriyle hizmet veren klinikte modern teknolojik cihazlar ile tedaviler yapılmaktadır. Saç ekimi tedavisinden yararlanmak isteyen kişiler, kliniğe başvurarak saç analizlerini yaptırıp kendisine uygun yöntemi seçerek tedaviye olabilmektedir.

Saç ekimi tedavisi alanında farklı yöntemler ile hizmet veren kliniğin PRP ile saç ekimi yöntemi başarılı sonuçlar vermektedir. Bu teknik uygulanarak saç dökülmesi yaşanan bölgedeki saç kökleri güçlendirilir ve genetik sebeplerden dolayı saç dökülmelerine etkin tedavi sağlanır. Bu yöntem dışında saç mezoterapisi ve FUE tekniği ile saç ekimi tedavileri yapılmaktadır. Nevşehir iline yakın lokasyonda bulunması sebebiyle Nevşehirliler tarafından tercih edilen klinik ile iletişim kurulup detaylı bilgi almak mümkündür. Klinikteki saç ekimi fiyatları 3.000 ve 6.000 Lira arası değişmektedir.

Elegan Estetik Kliniği İletişim Bilgileri
Adres:
Alparslan Mahallesi, Bahar Caddesi, Çırağan Sitesi C bloğu, 31/B, KAYSERİ
Telefon: 0352 236 00 50


█ Op. Dr. Niyazi Şimdivar Kliniği Adana

Tecrübeli bir doktor olan Dr. Niyazi Şimdivar, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu estetik bir cerrahtır. Birçok estetik alanda başarılı tedaviler uygulayan doktor, saç ekimi tedavisinde de başarılı sonuçlar almaktadır. Bacak germe, yağ alma ve yağ enjeksiyonu gibi alanlarda estetik tedaviler yapmaktadır. Saç ekimi tedavisinde ise en çok uygulanan FUE tekniği ile saç dökülmesi sorunu yaşayan hastalara etkin tedaviler yapılmaktadır.

Uzman ekibiyle hizmet veren Operatör Dr. Niyazi Şimdivar Kliniği, Adana ilinde bulunmaktadır. Nevşehir iline yakın olması sebebiyle bu ile de hizmet veren klinik, yurt içi ve yurt dışı birçok hastaya tedavi vermektedir. İnternet sitesinden ve telefon hatları üzerinden bilgi veren kliniğin İstanbul’da bulunan ofisi de mevcuttur. Başarılı saç ekimi tedavileri uygulanan klinikte fiyatlar 3.000 ve 7.000 TL arasındadır.

Op. Dr. Niyazi Şimdivar Kliniği İletişim Bilgileri
Adres:
Kurtuluş Mahallesi, 64019 Sokak, Pakyürek İş Merkezi, Kat:4 NO:32 D:26, Adana
Telefon: 0322 454 50 00


█ SO-EP Güzellik Merkezi Kayseri

Saç ekimi alanında, FUE Saç ekimi, saç dökülmesi, bıyık ekimi, kaş ve sakal ekimi alanlarında hizmet veren SO-EP Güzellik Merkezi, Kayseri Melikgazi’de bulunmaktadır. Doç. Dr. Saffet ÖRS tarafından hizmet verilen hastanede tecrübeli estetik doktorları bulunmaktadır. Doç. Dr. Saffet ÖRS, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun estetik cerrah uzmanıdır. Birçok sertifikası ve başarısı olan doktor, uzmanlığı ve tecrübesi ile de dikkat çekmektedir. Hastaların konforuna ve sağlığına önem veren klinikte başarılı tedavilerin uygulandığı bilinmektedir. Saç ekimi dışında cilt gençleştirme, lipoliz, cilt bakımı, botoks ve dudak kalınlaştırma gibi birçok estetik tedavi yapılmaktadır.

Saç ekimi tedavisinde FUE yöntemini kullanan güzellik merkezi, bu teknik ile başarılı sonuçlar almaktadır. Hastanın kendi saçlarından yapılan saç transferi sırasında, hasta ağrı ve sızı çekmemekte lokal anestezi uygulanarak konforlu bir saç ekimi tedavisi yapılmaktadır. Saç ekimi dışında, bıyık ve sakal ektirmek isteyen kişilere de hizmet veren klinikte erkek tipi saç dökülmesi ile karşı karşıya kalan kadınlara da tedavi yapılmaktadır. Güzellik merkezi ile iletişim kurularak detaylı bilgiler alınabilir. Saç ekimi tedavisi fiyatı 4.000 Lira ve 7.000 Lira arasında değişebilmektedir.

SO-EP Güzellik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres:
Nuh Naci Yazgan Cad. NO:21, Kayseri
Telefon: 0352 222 69 69


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın