Burdur Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

admin

Burdur’un En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2022 Fiyatları, Burdur’un En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Burdur’da En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Burdur’da Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Burdur Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Burdur Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Burdur Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Burdur Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Burdur Saç Ekimi Yapan Yerler , Burdur Saç Ekim Merkezi , Burdur Saç Ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…

Baylar ve bayanların bazıları dış görünüşlerine çok fazla özen gösterir. Güzellik ve yakışıklılıkta saç önemli bir unsurdur. Saçı dökülenler güzelliklerinden kaybettiklerini düşünüp çözüm yolu araştırırlar. Saçların dökülmesini önlemek öncelikli işlemdir. Bakım uygulamak, çeşitli ürünler ve tedaviler kullanmak dökülmeleri nispeten engeller. Fakat bazı kişilerdeki dökülmeler engellenemez. Çünkü bazı insanlardaki dökülmelerin kaynağı genetiktir. Genetik olmayıp çeşitli rahatsızlıklardan dolayı kullanılan ilaçların yan etkisiyle, stres ve sıkıntıdan, hava kirliliğinden ve beslenme bozukluklarından dolayı saç dökülmeleri yaşanmaktadır. Kellik çoğu insan için estetik anlamda ciddi anlamda rahatsız edici bir durumdur. Rahatsız edici bu soruna çözüm bulmak için çeşitli tedaviler ve teknikler uygulanmaktadır. Gelişen teknoloji ve tıp ilmi sayesinde kalıcı saç ekimi yapılmaktadır. Burdur ilinde kellik problemi yaşayanlar için çeşitli alternatifler bulunmaktadır.

Burdur ilinde saç dökülmesinden şikayetçi olan çok sayıda insan vardır. Soruna saç ekimi ve çeşitli yöntemlerle çözüm bulan kurumlar uluslararası standartta hizmet vermektedir. Son teknoloji ile geliştirilen cihazlar kullanılmaktadır. Saç ekiminin uzman plastik cerrah ve tecrübeli ekip tarafından gerçekleştirilmesi bu alanda çok önemlidir. Ayrıca steril hastane ortamında yapılması tedavinin istenilen sonucu vermesinde etkilidir. Burdur ili sınırlarında saç ekim merkezi bulunmamaktadır. Fakat çok yakın mesafedeki Antalya’da çok sayıda merkez Burdurlulara hizmet vermektedir. Sağlık alanındaki gelişmeleri yakından takip eden Ahd Saç Ekimi Antalya ilinde hizmet vermektedir. Yine Antalya’da bulunan Atilla Fesli ve Ant Saç Ekim Merkezi Burdurlu hastalara saç ekimi yapmaktadır.

En İyi En Başarılı Burdur Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

█ Ahd Saç Ekimi Antalya

17 yıllık tecrübeye dayanan And Saç Ekim Merkezi 2003 yılında kurulmuştur. Uluslararası tecrübelere sahiptir. Dr. Hakan Doğanay tarafından 2003 yılında kurulan merkez günümüze kadar yaklaşık olarak 3 binden fazla nakil operasyonu gerçekleştirmiştir. Saç ekimlerinin hepsi başarı ile gerçekleşmiştir. Ahd Saç Ekim Merkezi adına açılan internet sayfasında saç ekimi yaptırmak isteyenler detaylı bilgilere ulaşabilirler.  Sağlıklı her insanın belli oranda saçı dökülür. Sınırlar dahilinde olduğunda saç dökülmesi kellikle sonuçlanmaz. Günümüzde agresif saç dökülmesi yaşayan bayan ve baylarda kellik problemi görülmektedir. Uygulanan tedavilerin bazıları olumlu sonuç vermemektedir. Radikal bir çözüm olarak Ahd Saç Ekim merkezi FUE yöntemini kullanmaktadır. FUE yöntemi ile saç ekimi yapan merkez çok sayıda başarıya imza atmıştır. Antalya dışından gelenleri havalimanında karşılayıp misafir eden saç ekim merkezi ücretsiz konaklama fırsatı da sunmaktadır. Saç ekiminden sonra kullanılması gereken şampuan ve ilaçlar merkez tarafından karşılanmaktadır. Ekim fiyatları kişisel bazda değerlendirilmektedir. Saç ekimi ortalama 4.000 TL  ile 9.000 TL arasındadır.

Ahd Saç Ekimi Merkezinde saç ekiminin yanı sıra özel ekimler de yapılmaktadır. Saç ekiminde; FUE Saç Ekimi, Kalem Yöntemi ile Saç Ekimi yapılmaktadır. Özel ekimlerde ise Sakal ve Bıyık Ekimi, Tıraşsız Saç Ekimi, Vücut Kıllarından Saç Ekimi, Sakal Kılından Saç Ekimi ve Kaş Ekimi yapılmaktadır.

Ahd Saç Ekimi Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres: Özel Lara Anadolu Hastanesi ANTALYA
İletişim: 0 532 313 41 98


█ Atilla Fesli Estetik Merkezi Antalya

1981 doğumlu olan Op. Dr. Atilla Fesli Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2004 yılında mezun olmuştur. Evli ve 2 çocuk babası olan Atilla Fesli tıp fakültesini ikinci olarak bitirerek 2004 yılında TUS sınavına girmiştir. 2010 yılında TPRECD Ulusal Yeterlilik Sınavı ve Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanlık Sınavına girerek başarılı olmuştur. Ameliyatlı estetik alanında vücut estetiği, yüz estetiği, meme ve genital estetik operasyonları yapmaktadır. Alanında başarılı Op. Dr. Atilla Fesli ameliyatsız estetik alanında Cilt bakımı, ağ estetiği ile yüz gençleştirme, gençlik ipi ile yüz germe, köpük ile varis tedavisi, mezoterapi ile yüz gençleştirme, kaş kaldırma, gözaltı morlukları tedavisi, yanağa gamze oluşturma, kırışıklık ve terleme tedavisi, PRP ile yüz gençleştirme gibi güzellik adına gerekli birçok operasyonu gerçekleştirmektedir.Merkezde saç ekimi ortalama 3.000 ile 7.000 TL arasındadır.

Atilla Fesli Estatik Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Yeşilbahçe Mahallesi Portal Çiçeği Caddesi 1460.sokak Turunç Plaza İş Merkezi No: 6 /303 Murtapaşa / ANTALYA
Telefon: 0 242 312 66 09


█ Ant Hair Antalya Saç Ekim Merkezi Antalya

10 yıllık tecrübesi bulunan Ant Hair Antalya Saç Ekim Merkezi’nde Dr. Ertuğrul Seyman hizmet vermektedir. Dr. Ertuğrul Seyman saç ekimi konusunda doğal sonuç garantili en başarılı operasyonlara imza atmıştır. FUE tekniğini kullanan Seyman saç ekimi, kaş ekimi, sakal ekimi, bıyık ekimi gerçekleştirmektedir. Antalya Medical Park Hastanesi’nin steril hastane ortamı kullanılmaktadır. Tam teşekküllü ameliyat ortamında en son geliştirilen cihazlarla saç ekimi yapılmaktadır. Büyük bir titizlik ve hassasiyet gösterilmektedir. Ekim yaptırmak isteyenler internet sayfasındaki konsültasyon formunu doldurarak ücretsiz saç analizini yaptırma imkanını elde eder. Formu doldururken saçın fotoğrafının eklenmesi gerekir. Saçın resmi incelenerek kısa süre içinde dönüş yapılır. Ağrısız, acısız ve doğal görünümünde saç ekimi gerçekleştiren Ant Hair Antalya Saç Ekimi merkezine internet sayfasındaki iletişim bilgilerinden ulaşılabilir. Telefon veya WhatsApp üzerinden her türlü soruya cevap verilir. Fakat saç ekiminin net fiyatı verilemez. Fiyatlandırma kişinin dökülme oranına, kullanılacak tekniğe göre değişecektir. Merkezde saç ekimi ortalama 5.000 ile 8.000 TL arasındadır.

Ant Hair Antalya Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri:
Adres: Deniz Mahallesi Güllük Caddesi No:15 Atasal Apartmanı Kat:1 Lara / ANTALYA
Telefon:  0242 241 22 50


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın