1. Ana Sayfa
  2. Saç Ekim Merkezleri
  3. Kırıkkale Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

Kırıkkale Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

featured

Kırıkkale’in En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2021 Fiyatları, Kırıkkale’in En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Kırıkkale’de En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Kırıkkale’de Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Kırıkkale Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Kırıkkale Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Kırıkkale Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Kırıkkale Saç Ekimi Doktoru Tavsiyesi , Kırıkkale Saç Ekimi Yapan Yerler , Kırıkkale Saç Ekim Merkezi , Kırıkkale Saç Ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…

Erkek tipi saç dökülmesi son zamanlarda en sık karşılaşılan sorunlardan biridir. Kadınlarda da görülebilen bu sorun; genetik, yaş ilerlemesi ve hastalıktan kaynaklı sebeplerden kaynaklanabilir. Saçların üretilmesini sağlayan hücreler zaman içinde zayıflayıp ölürler. Bu nedenden dolayı saçlar güç kaybedip dökülmeye başlar. Bu tür sorunlar ile karşılaşan kişilere saç ekimi tedavisi yapılmaktadır. Saç dökülmesi tipine göre yapılan saç ekimi tedavisi farklı yöntemler ile yapılabilir. Dünya üzerinde saç ekimi alanında birçok tedavi geliştirilmiş ve başarıyla uygulanmıştır. Bu saç ekimi yöntemlerinden ülkemizde en çok kullanılanı ise FUE tekniğidir. FUE tekniği ile saç dökülmesi yaşayan kişilerin sağlıklı ve güç kaybetmemiş saçları uygun yöntemlerle alınır ve yeni yerlerine ekilir.

Kırıkkale ili saç ekimi tedavisine başvurulan illerden biridir. Özellikle bu alanda gelişmiş hizmetlere sahip olan Ankara iline yakın olması avantajdır. Saç ekimi uygulamasının süresi değişiklik gösterebilmektedir. Genel olarak 3 ve 5 saat arası süren saç ekimi tedavisi sırasında bölgesel anestezi uygulanmakta ve hastanın acı çekmesi önlenmektedir. Saç ekimi tedavisinden 15 gün sonra saç ekimi izleri azalacak ve 6 ay sonra belirgin bir uzaman yaşanacaktır. Saç ekimi tedavisi cerrahi bir yöntem olduğundan dikkatli süreçlerden geçirilmelidir. Kişiler üzerinde gerekli tetkikler yapılmakta saç ekimi tedavisine uygu olmayan kişilere tedavi yapılmaması gerekmektedir. Artplast Estetik Kliniği, Ankara ve çevre illere saç ekimi tedavisi sunmaktadır.

Saç ekimi tedavisi ince ve tecrübe gerektiren bir iş olduğundan mutlaka uzman estetik cerrahlar tarafından yapılmalıdır. Saç ekimi öncesi ve sonrası hakkında gerekli yerlerden bilgiler alınmalı tedavi süreci dikkatli bir şekilde ilerlemelidir. Saç ekimi tedavilerinin başarı olanı uygulanan tekniklere göre değişiklik gösterebilir. Genel olarak kalıcı ve başarılı tedaviler yapılmaktadır. Genellikle zararsız ve yan etkisiz olan tedavilerin uygun teknolojilere sahip hastanelerde yapılması gereklidir. Saç ekimi tedavisi sonrası yara izleri kalmamaktadır. Hızlı bir şekilde eski sağlığına kavuşacak hastalar, kısa bir süre içerisinde doğal saç görünümlerine ulaşacaktır. Özel Ankara HLC Plastik, Rekonstrüktif ve Cerrahi Merkezi, kalıcı ve doğal saç ekimi tedavileri ile Kırıkkale ilinde yaşayan hastalara da hizmet vermektedir.

En İyi En Başarılı Kırıkkale Saç Ekim Merkezleri ve Doktorları

█ Artplast Estetik Kliniği Ankara

Ankara’da 2002 yılından beri hizmet veren Artplast Estetik Kliniği, sağlık kurallarına önem vermektedir. Güvenirliği ve nitelikli hizmeti hedefleyen klinik, birçok estetik alanda hizmet sunmaktadır. Her yaşta ve gelirde hastalara hizmet verebilen klinik erkek ve kadın hastalara en başarılı estetik hizmetleri sunmaktadır. Estetik alanda; yüz estetiği, saç ekimi, göğüs estetiği, vücut estetiği, ameliyatsız estetik, botoks ve dolgu gibi birçok alanda tedaviler sunulmaktadır. Hastalara en konforlu ortamlarda ağrısız tedavi hizmeti sunulmaktadır. Başarılı cerrahlar tarafından yapılan tedaviler ile kalıcı sonuçlar alınmaktadır.

Genel olarak tüm estetik alanlarda tedaviler yapan kliniğin başarılı saç ekimi tedavileri de dikkat çekmektedir. Tecrübenin gerekli olduğu saç ekimi tedavisinde, alanında uzman kişiler ile hizmet veren klinik, birçok farklı tekniği başarıyla uygulamaktadır. Teknikler arasında en çok FUE tekniğini tercih eden klinik, saç ekimi tedavisinin ardından hastaların kalıcı ve doğal saçlara kavuşmasını sağlamaktadır. Bu teknik ince iğnelerle anestezi uygulanarak yapılan bir tedavi yöntemidir. Güçlü saç kökleri ense ve yan bölgeden alınıp titizlikle yeni bölgelere nakledilmektedir. Dünya genelinde başarısını kanıtlamış FUE tekniği en başarılı sonuçların alındığı teknik olarak öne çıkmaktadır.

Ekip çalışmasına önem veren Artplast Estetik Kliniği, saç ekimi tedavilerini temiz ameliyathane ortamlarında tecrübeli plastik cerrah ve hemşireler ile yapmaktadır. Uygulama süresi, ekilecek saç miktarına bağlı olarak değişmektedir. Saç dökülmesi büyük alanlarda olan kişiler için ise seans sayısının birden fazla olması gerekebilir. Saç dökülmesi ve diğer estetik tedaviler hakkında bilgi almak isteyen kişilerin hastaneden randevu alması gerekmektedir. İnternet ve telefon üzerinden bilgi alabileceğiniz hastanede saç ekimi fiyatları 4.000 ile 8.000 TL arası değişmektedir.

Artplast Estetik Kliniği İletişim Bilgileri
Adres:
Uğur Mumcu Caddesi: NO:14/3, Gaziosmanpaşa, Çankaya/ANKARA
Telefon: 0312 448 23 61 – 0533 569 31 03


█ Özel Ankara HLC Plastik, Rekonstrüktif ve Cerrahi Merkezi

Saç ekimi tedavisinde başkentin en başarılı merkezilerinden olan Özel Ankara HLC Plastik, Rekonstrüktif ve Cerrahi Merkezi, farklı estetik tedavi alanlarında da hizmet sunmaktadır. 2003 yılında kurulan cerrahi merkezin öncülüğünü DR. Özgür ÖZTAN yapmaktadır. Plasik cerrahi operasyonların başarıyla yapıldığı hastane birçok sertifikaya sahiptir. Yurt içi ve yurt dışından birçok hastaya hizmet veren cerrahi merkez, başkent içinde bulunduğu için tercih edilme sebebidir. Özellikle Kırıkkale iline çok yakın olması nedeniyle bu ilde saç ekimi tedavisi olmak isteyen kişiler, Özel Ankara HLC Plastik, Rekonstrüktif ve Cerrahi Merkezine başvuru yapabilmektedir.

Saç ekimi tedavisinde; saç simülasyonu, saç mezoterapisi ve saç prp uygulamalarını başarıyla uygulamaktadır. Genç, güler yüzlü ve tecrübeli personel kadrosuyla dikkat çeken merkez, hastane memnuniyetine ve sağlığına önem vermektedir. Saç ekimi tedavilerini başarılı şekilde uygulayan Özel Ankara HLC Plastik, Rekonstrüktif ve Cerrahi Merkezi, saçları dökülen kişilerin eski saç görünümüne kavuşmasını sağlamaktadır. İletişim bilgileri bulunan hastaneye telefon ve internet üzerinden ulaşılabilir. Özel Ankara HLC Plastik, Rekonstrüktif ve Cerrahi Merkezi saç ekimi tedavisi fiyatları, 4.000 TL ve 7.000 TL arasındadır.

Özel Ankara HLC Plastik, Rekonstrüktif ve Cerrahi Merkezi İletişim Bilgileri
Adres:
Kazım Özalp Mahallesi, Uğur Mumcu Caddesi, NO:6 G.O.P/ANKARA
Telefon: 0312 447 12 12


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap