1. Ana Sayfa
  2. Saç Ekim Merkezleri
  3. Diyarbakır Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

Diyarbakır Saç Ekim Merkezleri Fiyatları ve En İyi En Başarılı Merkezler

featured

Diyarbakır’ın En İyi Saç Ekim Merkezleri İncelemesi ve Güncel 2021 Fiyatları, Diyarbakır’ın En İyi Saç Ekimi Yapan Doktorum Kim?, Diyarbakır’da En Başarılı Saç Ekim Merkezi Neresi? , Diyarbakır’da Saç Ekimi Fiyatları Ne Kadar? Diyarbakır Saç Ekim Merkezleri ve Doktor Yorumları , Diyarbakır’da Saç Ekimi Yaptıranların Yorumları, Diyarbakır’da Saç Ekim Merkezleri Ücretleri , Diyarbakır’da Saç Ekimi doktoru Tavsiyesi Diyarbakır Saç Ekimi, Diyarbakır Saç Ekimi Fiyatları ve Tüm Detaylar…

Güneydoğu bölgesinin Paris’i Diyarbakır. Bölgenin en önemli ve en yoğun nüfusu olan illerinden. Doğu bölgelerinde saç ekim merkezleri maalesef çok fazla yok. bu nedenle genellikle Büyük illerde saç ekimleri yapılmakta. Fakat son dönemlerde Diyarbakır’da da saç ekim merkezleri açıldı. Artık Diyarbakır’da yaşan ve saç ektirmek isteyenler İstanbul Ankara İzmir gibi illere gitmek zorunda kalmayacak. Ayrıca Son derece başarılı saç ekimi doktorları da mevcut. Fiyat olarak ise büyük şehirlere göre son derece uygun. Sizler için Diyarbakır’daki en iyi saç ekim merkezlerini ve fiyatları araştırdık. Liste karışık şekildedir. Gönül rahatlığı ile aşağıdaki firmalarla irtibata geçebilirsiniz.

Amed Hair Saç Ekim Merkezi Diyarbakır

Diyarbakır’ın en çok ilgi çeken saç ekim merkezi Amed Hair; karizmatik bir görünüm için erkeklere son derece başarılı bir hizmet anlayışı ile yaklaşıyor. Amed Hair Saç Ekim Merkezi’nde; birçok uzman doktor ve onlarca sağlık çalışanı görev yaparken, 15 yılı aşkın deneyimle saç ekimi konusunda hizmet veriliyor. Saç ekiminde bugüne kadar 11.000’den fazla operasyondan alnının akıyla çıkmış olan bu saç ekim merkezi; erkeklere istedikleri o gür saçlı ve karizmatik duruşu kazandırıyor. Operasyonlarını hem hijyenik, hem de steril ortamlarda gerçekleştirirken, etik kurallara bağlı kalarak hareket ediyor. Binlerce güler yüzlü müşterisi ile Diyarbakır’da adından sıkça söz ettirmesini bilmiştir.

Eğer Diyarbakır’da saç ekim hizmeti almak istiyorsanız; hizmet kalitesi üst seviye ve fiyatları da uygun olan Amed Hair Saç Ekim Merkezi’nden destek talep edebilirsiniz. Kellik durumunuz inceledikten sonra; 4.000 ila 9.000 TL arasında bir fiyat tarafınıza sunulacaktır.

Amed Hair Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Selahattin Eyyubi Mah. 339. Sok. Yıldem Sitesi B Blok D: 2 Diyarbakır/TÜRKİYE
Telefon: (0412) 502 12 12 / GSM: (0553) 902 12 12


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Türkiye’nin En Başarılı Saç Ekim Merkezleri ve Fiyatları[/jaw_highlight]


Burhan Özalp Saç Ekim Merkezi Diyarbakır

İstanbul Tıp Fakültesi’nden 2004 yılında mezun olan Doç. Dr. Burhan Özalp; Plastik Cerrahi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimi almıştır. Kendisine ait olan muayenesinde hastalarını ağırlayan ve FUE tekniği ile saç ekimi konusunda hizmet veren Dr. Özalp; Genesis Hastanesi ile anlaşmalı olarak, saç ekim operasyonlarını burada yürütmektedir. Steril koşullarda ameliyatları gerçekleştiriyor olması; müşterilerine güven verme noktasında önemli bir detaydır. Saç ekimi konusunda yılların verdiği birikim ile son derece başarılı operasyonların altına imza atmayı başarmış olan Burhan Özalp Saç Ekim Merkezi’nde; son derece güler yüzlü ve deneyim sahibi sağlık personelleri de yer alıyor. % 99’un üzerinde saç tutma oranıyla, kimseyi mağdur etmeyen bu saç ekim merkezi; uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

Burhan Özalp Saç Ekim Merkezi; 3.000 TL ile 8.000 TL aralığında, saç ekim operasyonlarını yürütmektedir. Saçlarınızın yoğunluk durumuna göre, bu fiyat aralığında bir rakam tarafınıza iletilecektir.

Burhan Özalp Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Huzurevleri Mah. 3. Sok. Seyrantepe Bulvarı No: 18 Özel Genesis Hastanesi  Kayapınar/DİYARBAKIR
Telefon: (0532) 157 05 77


Kesinlikle Okumalısın : [jaw_highlight]Saç Dökülmesini Durduran En Başarılı ve En Etkili İlaçlar[/jaw_highlight]


Listemizdeki firmalar karışık olarak listelenmiştir. Listede sadece bilgilendirme için hazırlanmıştır. Her hangi bir Cerrah Doktor yada Klinik Tavsiye edilmemektedir. Soru görüş ve Önerileriniz için info@sacekiminetwork.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. Merhabalar ben Diyarbakır da yaşıyorum. Saç problemim var. Çok fazla dökülüyor. Aslında İstanbul a gelip saç ekimi yaptırmak istiyordum ama yazınızı görünce Diyarbakır da mı yaptirsam acaba…Diyarbakır’da saç ektiren yorumlarını yazabilirmi

  2. Diyarbakır da saç ekim merkezleri çok iyi ben bu listedeki bir doktora saç ekimi yaptırdım çok memnun kaldım. Çok güzel saçlarım oldu. Neredeyse keldim. Ama şimdi tepeler eski saçlarım dökülüyor. Bu nedenle yeniden yaptırıcam. Bildiğimden şaşmamak lazım. İsteyen olursa yazsın mailini resim atarım

  3. Diyarbakır saç ekim merkezlerini inceledim ama çok sarmadı. Bakalım bir türlü karar veremedim. Diyarbakır’da saç ekimi yaptıran varmı yorumlarını alabilirmiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir